Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye radyosu 19 sene boyunca canlı yayınlarını sürdürmektedir. Radyo programı Rotasız Kapan aracılığıyla hem ulusal hem de yerel bir şekilde radyolar üzerinde kaliteli programlar sunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi arabesk müziklerin bir arada olduğu ve en özel sanatçıların seslerinden dinleyeceğini çok güzel parçaları devamlı olarak yayınlamaktadır. Bu üslubu sayesinde Türkiye üzerinde birçok kitlenin beğenisini kazanma hedefinde yürümektedir. Gerçek anlamda başarılı olunabilecek bir tarzı bulunuyor. Türkiye bir dönem arabesk müzik ile büyümüş ve gün geçtikçe hala tazeliğini koruyan bir edası vardır. Bu radyo sayesinde yolculuk yaparken, ev içerisinde temizliğiniz de, iş sırasında herkesin rahatlıkla dinleyeceği mükemmel bir radyo programıdır. Damardan girmek ve bu şekilde devam etmek isteyenlerin radyosudur.

Radyo Arabesk Türkiye FM sayesinde kulaklarınızın pası silinecek ve eski günlerdeki güzellikleri hatırlayacaksınız. Geçmişten gelen güzel bir atmosferi daima hayatınız boyunca yaşamak için radyoyu tercih etmelisiniz. Bu radyonun frekans olarak Fm yoktur. Radyoyu dinlemek için kesinlikle online siteyi kullanmalısınız. Dilediğiniz tüm arabesk parçaları en güzel şekilde burada bulacaksınız. Ayrıca online site üzerinden sürekli olarak yorum atan, mesaj gönderen birçok dinleyicisi vardır. Zaman içerisinde hızla büyümeyi hedefleyen radyo arabesk severlerin dünyasına, en derin yerlere girmeye hazırlanmaktadır. Ayrıca sadece Türkiye değil online üzerinden olduğu için başka ülkelerde gurbetçi vatandaş adına hazırlanan muhteşem bir programdır. Her geçen gün büyüyen ve sürekli yenilenen özellikleri ile damardan girmektedir.

Arabesk Türkiye radyosu ülke için tam bir gerçektir. Bir gençliğin gözü bu şarkılar ile açıldığından dolayı büyük yeri vardır. Ayrıca yeni nesilde severek dinlediği bu radyoda geçmişten gelen güzel ve hafif buruk esintileri iç dünyasında yaşamaktadır. Arabesk hayranları için vazgeçilmez bir radyo olacak ve devamlı olarak hızlı bir şekilde büyümeye devam edecektir.

Arabesk Türkiye CANLI YAYIN

arabesk_turkiye

Arabesk Türkiye Dinle

Frekans Bilgileri
Türkiye’nin Arabesk radyosunu şuan için sadece online dinleyebilirsiniz. Radyo Arabesk Türkiye frekans başvurusunda bulunmuş olup, en kısa zamanda sayfamızda da güncel frekansı yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri
Adres: Amasyalılar caddesi No:2 D:2 – ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 596 54 22
Mail: [email protected]
İstek ve mesajlarınız için Arabesk yaz boşluk bırak 3929 ‘a mesajını gönder.

Check Also

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir