Borusan Klasik

Klasik müzik sevenler artık Borusan Klasik ile zaman makinesinde adeta bir yolculuk yapacaklar. Her çalan parça sizi başka diyarlara götürecek güzel anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Bilgili ve deneyimli olan yapımcıların çok özel bir şekilde hazırladığı yayın akışlarını, radyo içerisinde klasik müzik dinleyeceğiniz gibi dinleyici yorumlarından da faydalanacaksınız. Sabahın ilk ışıkları 6.00 da Sabah klasikleri programı ile güne merhaba diyecek huzurlu bir başlangıç yapacaksınız. Radyomuz ardından saat 8.00 de klasik zamanları yaşatan müzik keyfini sunmaktadır. Saat 12.00 de ise Andante ile Ölümsüz Klasikler programına devam edilmektedir. Her saati her dakikası ve her yayın akışı farklılıklar sunarak dinleyiciyi etkisi altında bırakan Borusan Klasik dinlemeye devam edin.

Borusan Klasik sayesinde zamanın içerisinde farklı yolculuklar yapmak adeta kuş kadar hafif olmanızı sağlayacaktır. Saat 16.00 da Fanfar Reverans ve saat 20.00 de Tantanalı huşu ile mükemmel dakikalara imza atmaktadır. Saat 22.00 de Besteciler ve yorumcuların dinletisi tam 2 saat boyunca devam etmektedir. Her programında ayrı bir hava ve güzellik bulunuyor. Saatlerce sıkılmadan ve boş zamanlarınızda dinleyeceğiniz müzikler sunmaktadır. Radyo insan hayatı üzerinde büyük bir etki bırakmakta ve vazgeçilmez büyük bir alışkanlık haline gelmektedir. Bir karnaval radyosu olan Borusan FM her an sürekli olarak duymak istediğiniz klasikleri bu radyo üzerinden canlı dinleyebileceksiniz. Müzik aslına her milletin ve her insanın ortak dilidir. Sesler kalıcılığı ve ritimleri ile çok şey anlattığından dolayı birçok insan dinlemektedir.

Borusan Klasik radyosu sayesinde aynı tarz ancak farklı dilden klasikleri bir arada bulacaksınız. En ünlü yabancı klasiklerin radyosu olan Borusan sizin dünyanızı değiştirmeye geliyor. Her bir enstrümana dokunuşun üzerinizde bırakacağı etki daima huzur vermeyi sağlayacaktır. Klasik müzik insan üzerinde daima rahatlatıcı bir özellik verdiğinden dolayı radyonuzun sizin için her şeyi ince ayrıntısına kadar hazırlamaktadır.

Radyo Borusan Klasik CANLI YAYIN

orusan_klasik

Borusan Klasik Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Borusan Klasik bir karnaval.com radyosu olarak yayınlarını sürdürmekle beraber sadece internet üzerindeki radyo dinleme sayfalarımızdan online dinlenebilmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres : Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No : 23/4 Şişli – İstanbul Türkiye
Telefon : +90 212 368 62 00
Email : [email protected]
Reklam : [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir