Can FM

Can Fm 89.5 İstanbul frekansı ile bölgede arabesk ağırlıklı programlarıyla yayın yapan sevilen bir müzik istasyonudur. Yayınlarında daha önce hiç duymadığınız arabesk müziklerini can fm dinlerken işitmeniz mümkündür. “Can Fm’i dinlemek yetmez aşılamak gerekir” yayın sloganıyla çıktıkları bu yola yayınlarının kalitesini yükselterek rakiplerinin ilerisinde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Yaklaşık 22 yıldır yayın hayatında bulunan Can Fm birinden deneyimli ve kabiliyetli dinleyicinin isteklerine anında yanıt verebilen kadrosuyla kendi bünyesinde bir aile ortamı oluşturmuştur. İstanbul Arnavutköy’deki stüdyolarından karasal yayınıyla bölgesel çapta canlı yayınlarını sürdürseler de internet sayesinde de dünyanın her yerinden rahatlıkla online dinlenebilmektedir. Radyo dinleyici kitlesi özellikle son zamanlarda gelişen ve kalabalıklaşan fabrikalarda çalışan personellerin örneğin tekstil işçilerinin çalışırken severek dinlediği arabesk radyoları arasındadır. Gelişen teknolojiyi de bir yandan takip ederek gerek sosyal medya gerekse internet ortamından Türkiye ve yurt dışında canlı yayınlarımızı online dinleyebilir bulunduğunuz sayfa üzerindeki playerlarımız ile rahatlıkla beğenip takip edebilirsiniz.

Can Fm’in tarafsız yayıncılık ilkeleri arasında ve her kesime hitap edebilen müzik kanalları arasında yer almaktadır. Can Fm sizin sesiniz sizin yüreğinizin aynasıdır.

Can FM CANLI YAYIN

can_fm

Can FM Dinle Online

Frekans Bilgileri
Can Fm 89.5 frekansı ile İstanbul ve çevresine yüksek ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres : Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Fecir Sokak Balcı İş Merkezi No :1 Kat, Daire :19
Arnavutköy İstanbul
Reklam Rezarvasyon : (0212) 597 99 90
Canlı Yayın Numara : (0212) 597 43 33

Check Also

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir