Can Radyo Kayseri

Kayseri ilimizin en meşhur hareketli radyosu Can Radyo Kayseri‘de 101.0 FM frekansından canlı yayınlarına devam etmektedir. Genç yaşta diyebileceğimiz bu frekans 2011 senesinde Kayseri ve çevresine seslenmeye başlamıştır. Yayın formatında yöresel müziklere bolca yer veren istasyon, can radyo dinleyicisine çok sık hareketli parçalar ve oyun havaları oynatarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Radyonun sloganı “Türkiye’yi oynatmaya geldik!” olup hareketli yöresel oyun havaları ile Kayseri halkını coşturmayı başarabilmiştir. Can Radyo dinlenme oranlarıyla yeni rekorlar kırmaya devam etmektedir. Can Radyo ‘yu sitemiz https://www.radyosonses.com üzerinden dinleyebileceğiniz gibi, RTÜK normlarına uygun biçimde hazırlanan yeni web-sayfaları üzerinden çok yakın zamanda takip edebileceksiniz. Türkiye’yi oynatmaya geldik! Herkes burada sen neredesin?

Can Radyo CANLI YAYIN

can_radyo_kay

Can Radyo Dinle

Can Radyo Kayseri dinleyicisine radyo hakkında yayınlanmış daha fazla bilgi tespit edemedik. Radyonun yenilenen sitesinin tamamlanmasının ardından; Can Radyo ‘ya ait yayın akışı ve programları sitemize ilave edilip sayfamız güncellenecektir.

Can Radyo Kayseri Frekans

Frekans Bilgileri
Can Radyo dinlemek için Kayseri 101.0 frekansı ve web sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Can Radyo adresi: Camikebir Mah. Ulu Sok. No:4 Taşhan K:10 Melikgazi/Kayseri
Telefon/Reklam – Fax: 0 352 221 21 85 – 231 55 73
E-posta adresi: [email protected]
İstekleriniz ve mesajlarınız için; CAN yaz bir boşluk bırak 3969 ‘a gönder.

Check Also

Radyo Güney

Her kesimden insanı kendisine bağımlı yapabilecek kadar kaliteli bir radyo olan Radyo Güney  FM, 1994 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir