Cnn Türk Radyo

Gündemi takip etmek isteyen haber tutkunu dinleyiciler için CNN Türk Radyo ideal bir yayın akışına sahiptir. Gün boyunca düzenlediği yayın akışı doğrultusunda, sık sık güncel gelişmeleri ele alan haber programları ile dinleyicilerinin gündemi aktif bir şekilde takip etmelerini sağlar. Bunun yanında gündeme dair çeşitli analizlerine yapıldığı programlar da mevcuttur. Yayın boyunca güncel haberlerin ele alınması ile birlikte ekonomi ve spora dair önemli gelişmeleri de dinleyebilme imkânına sahipsiniz.

Özellikle yayın akışı boyunca ekonomiye dair çeşitli özel programların sunulması ile dinleyiciler ekonomi gelişimi hakkında güncel bir şekilde bilgi sahibi olabiliyorlar. Bu nedenle CNN Türk Radyo hem gündemi takip etmek isteyen dinleyiciler, hem de ekonomi ile ilgilenenler için en kaliteli yayın yapan radyolardan birisi haline gelmiştir. Doğan Medya Grubu ile Time Warner ortak kuruluşu olan CNN Türk Radyo, 24 saat boyunca haberler, ekonomi ve çeşitli özel bilgilendirme programları ile dinleyicisine ulaşmaktadır. 22 Kasım 2001’de yayın hayatına başlayan radyo, 92.5 frekansından FM bandı üzerinden karasal olarak dinlenebilme imkanına sahiptir.

Radyo’yu dinlemek için bir diğer yöntemler de uydu aracılığı ile TURKSAT uydusu üzerinden CNN Türk Radyo dinlemek ya da internet erişiminin sağlanmış olduğu bir bilgisayar ile online olarak internet sayfamız www.radyosonses.com üzerinden de radyonun yayını canlı olarak dinleme imkanına sahipsiniz. Birbirinden usta ve değerli yorumcuların gün boyunca gündem ve ekonomi hakkındaki çeşitli programlarında, özel analizleri ve yorumları dinleme imkanına sahip olacağınız CNN Türk Radyo, gündemi ve ekonomiyi takip etmek isteyen tüm dinleyiciler için oldukça başarılı bir radyodur. Sizler de hemen şimdi tıklayarak, internet üzerinden bilgisayar aracılığı ile online olarak kolay bir şekilde CNN Türk radyosunu sorunsuz bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Cnn Türk Radyo CANLI YAYIN

cnn_turk_radyo

CNN Türk Radyo Dinle

Frekans Bilgileri
Cnn Türk Radyo frekans 92.5 istanbul frekansından canlı yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden online dinlemek istiyorsanız Cnn Türk Radyo için sayfamızı düzenli ziyaret ederek radyo kanalını takip edebilirsiniz

İletişim Bilgileri
Doğan TV Center
K:3, 34204 Bağcılar
İstanbul – Türkiye

CNN TÜRK’le ilgili tüm görüş ve yorumlarınız için:
0212 442 31 18

Telefon (Santral):
0 (212) 413 56 00

Email
[email protected]

CNN TÜRK Ankara Ofisi:
0 (312) 207 03 33

Kurumsal İlt. ve Basınla İlişkiler
Telefon: 0(212) 413 58 80
Faks: 0(212) 429 58 57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir