Damar Türk FM

Damar Türk FM 2000’li yılların gelişiyle birlikte piyasadaki aydınlığı ve geleceği gören yayıncılar tarafından çok büyük bir radyo olma hedefiyle yayın hayatına başlamıştır. Zaman içinde sürekli yönetim kadrosu değişen Damar Türk FM günümüzde hala gelişen ve çağa ayak uyduran dijital teknolojisi ile Dijital Arabesk Radyo dinlemek isteyen herkese sığınacak güzel bir liman olmakta. Şu anda Tuncay bey tarafından yönetilen Damar Türk Fm gerçekten de lakabını ve adını son harfine kadar hak ediyor.

Sizlere en iyi kaliteyi sunabilmek için yaklaşık 4 TB depolama alanıyla ve yaklaşık 120.000 şarkıyla 24 saat hizmetinizde. Amacı olan en geniş arşiv fikrine ulaşmış durumda ve her geçen gün eklenen yepyeni şarkılarla sizleri yepyeni diyarlara götürüyor. Ayrıca hedeflerinden bir diğeri olan ses kalitesi konusunda piyasadaki en iyi dijital oynatıcıya sahip durumda ve hizmet bakımından hiçbir masraftan çekinilmeden sizlere fiber bant genişliği ile kesintisiz hizmete ve şu anda mümkün olan en kaliteli ses kalitesine sahip durumda.

Şu an dinleyicilerine sunduğu hizmet, mobilden dinleme desteği, güncel haberleri , görüşlerine verdiği önem ve zaman zaman site üzerinden sunduğu promosyonlarıyla sektörde lider konumda bulunmakta. Hiç duymadığınız yepyeni kaliteli şarkıları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. “Alemin En Damar Radyosu” sloganıyla yayında olan Damar Türk Fm dinlemek ve tek tıkla sınırsız bir arabesk-fantazi dünyasına açılan kapınıza ulaşabileceğiniz adres sayfamız https://www.radyosonses.com ‘da dinlemektesiniz.

Damar Türk FM CANLI YAYIN

damar_turk_fm

Damar Türk FM Dinle

Frekans Bilgileri
Radyonun henüz yayınlanmış bir frekans bilgisine erişemedik ancak internet üzerindeki canlı yayınları sayfamızdan online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Genel Yayın Yönetmeni: Tuncay BOYLU
Gsm: 0 555 848 30 67
Adres: Aydın mh. Karabağlar / İZMİR

Check Also

Hasret FM

Samsun 96.0 frekansı ile halkın her kesimine hitap edebilecek yayın akışı olan Hasret FM, yıllardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir