Dua FM

Dua FM canlı yayınını ilk olarak 10 Haziran 2010 tarihinde  İstanbul Ümraniye’de gerçekleştirdi. Mütevazı bir stüdyoya sahip radyo, programlarının yüzde 70’ini dua yayınlarına ayırmıştır. Dua FM dinleyicilerine; dua isteyip ve dua edebilecekleri  bir radyo platformu oluşturmuştur. Yayınlarını ehli sünnet itikadı üzerine gerçekleştiren ve bu yönde hizmet verebilmenin bilincini taşıyan özel radyolarımızdan bir tanesidir.

Dua FM radyosunun kuruluş amacı ” Ahlak, İlahi Muhabbet, İman, Huzur ve Ebedi Kurtuluşa ” fayda sağlamaktır. Niyetimiz bu gaye ile başlanan yayınlara insanlığa hizmet edebilmenin bilinci ve şuuru ile sürdürmektir. Yayınlarında en güzel ilahiler, dini sohbetler ve mukabelelere sıkça yer verilmektedir. Canlı yayın programlarının büyük bir kısmı Muhsin Demirtaş önderliğinde düzenlenip tasarlanmaktadır.

Dua FM yayınlarını dinleyen ve bu canlı yayınlardan İstifade etmeye çalışan Müslüman kardeşlerimizin yapacağı duayı alabilmek adına yaptığımız yayınlar, hiç bir maddiyat amacı taşımamaktadır. Ayriyeten radyomuz herhangi bir oluşumun veya grubun üyesi olmamakla beraber, hiç bir siyasi parti ile de ilişkisi bulunmamaktadır.

Dua FM CANLI YAYIN

dua_fm

Dua FM Dinle

Frekans Bilgileri
Dua FM’i canlı olarak sadece internet üzerinden online dinlebilirsiniz.  Karasal yayına henüz sahip olmayan bu radyo kanalını sitemiz www.radyosonses.com adresinden her zaman canlı dinlenebilir. Eğer Dua FM bir frekansa sahip olduğu taktirde, bu bilgi sayfamızda güncellenerek siz değerli dinleyicilerimize tarafımızdan iletilecektir.

İletişim Bilgileri
Adres: İstanbul – Ümraniye
Telefon: 0544 580 30 40

Check Also

Radyo Faruki

Radyo Faruki dinleyicisine içerik olarak din üzerine ve tasavvuf alanında yayınlar sunmaktadır. Henüz frekanslı yayınları bulunmayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir