Göksun FM

Kaliteli müzik anlayışı ile Göksun ve çevre köy, kasabaların vazgeçilmez adresi olan Göksun FM, 98,5 bandında sizlere kesintisiz, kaliteli ve saygın bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Sizde her tarzda müziği en üst ses kalite seviyesinde dinlemek istiyorsanız hemen bizi tercih edebilir ve böylece her anınıza anlam katmayı son derece kolay bir şekilde başarabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hazırladığımız internet sitemizden tüm dünyaya yayın yaptığımızı da altını çizerek belirtmek isteriz. Sizde böylece ülkemizin ve dünyanın her neresinde olursanız olun yılın tüm günü ve istediğiniz her anı bizi misafir edebilir ve istediğiniz tüm parçaları online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Bakıldığında insanların genel itibari ile radyo dinleme oranlarının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Göksun’ un en güçlü yükselen sesi olmamıza rağmen online yayın hayatımız ile de binlerce kişiye ulaşabildiğimizi belirtmek isteriz. Bu sebeple firmanızın reklamlarınızı bize ileterek ülke ve dünya genelinde şirketinizin kampanya, reklam ve tanıtım gibi faaliyetlerini de son derece uygun bütçeler ile gerçekleştirebileceğinizi belirtmek isteriz.

Radyo Göksun FM dinle alternatiflerini kullanarak bizlere ulaşabileceğinizi ve canlı radyo Göksun dinleyebileceğinizi altını çizerek belirtmek isteriz. Güncel ve geçmişe ait dillerde dolaşan tüm şarkı ve türküleri istediğiniz zaman dinleyebilmek için bizi tercih etmenizin yeterli olacağını da önemle bir kez daha belirtmek isteriz. Tüm dinleyenlerimize keyifli ve sağlıklı nice günler temenni ederiz.

Göksun FM CANLI YAYIN

goksun_fm

Göksun FM Dinle

Frekans Bilgileri
Kahramanmaraş ve Göksun çevresinde yaşamaktaysanız, 98.5 frekansı ile Göksun FM karasal yayına bağlanıp canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres : Cumhuriyet Mah. Kandilli Caddesi – GÖKSUN – Kahramanmaraş
Telefon : 0 (344) 714 28 38
E-Posta : [email protected]

Check Also

Radyo 7

Radyo 7 hem karasal olarak hem de uydu üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşan güçlü yayıncılığı ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir