Hasret FM

Samsun 96.0 frekansı ile halkın her kesimine hitap edebilecek yayın akışı olan Hasret FM, yıllardan beri çizdiği istikrarlı grafik ile hem kentsel hem de kırsal kesimde dinleyici kitlesini artarak sürdürmeyi başarmış bir projedir. Yayın akışımızın genelini fantazi ve arabesk müzikler oluştursa da, oyun havaları ve popüler müzik konusunda da hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Günümüze ve geçmişe ait bütün parçaları bulabileceğiniz radyo kanalımız aynı zamansa sizlere online olarak dinleyebilmeniz konusunda da eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde ana sayfamızda yer alan istek penceresini doldurup dilediğiniz şarkıyı dinlemek için bize iletebilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden de yayınlarımızı online olarak dinleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Bunlar haricinde sizlere sunduğumuz hizmetler ile ilgili facebook resmi sayfamızı takip edebileceğinizi de hatırlatalım. Her geçen gün daha kaliteli bir yayın ilkesi hedefleyen radyomuz, Hasret FM dinle sayısı olarak da binlerce kişiye hizmet sunmaya devam etmektedir.

Canlı Hasret FM dinlemek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden siz değerli okurlarımızı hemen internet sitemize ziyaret etmeye davet ediyoruz. Halkın sesi olan ve gücünü sizlerden alan radyomuz, yayın akışı ve programları ile de sizlere keyifli vakitler geçirmek ve yaşatmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sizde ailemize katılın ve istediğiniz zaman bizi dinleyerek sevdiğiniz müziklere ulaşabilme fırsatını yakalayın.

Hasret FM CANLI YAYIN

hasret_fm

Hasret FM Dinle

Frekans Bilgileri
Samsun 96.0 frekansından yayınlanan Hasret FM dinleyicisine yerel yayın sunar.

hasret fm

İletişim Bilgileri
Adres: Medya Fm Radyo TV Yayıncılık Reklamcılık A.Ş.
Hançerli mah.Yalı Cami sk. No:3/9 İLKADIM/SAMSUN
Telefon: 0362 233 0 323 (PBX)
E-Mail: [email protected]

Check Also

Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir