İstanbul FM

İstanbul FM dinleyicisi Türkiye’nin en kaliteli ve köklü radyo kanallarından biri olan bu radyoyu İstanbul’dan 88.6 frekansı ile dinliyor. 1993 yılında yayın hayatına başlayan radyo, Türkçe pop müzik tarzında siz değerli dinleyenlere güzel ve kaliteli müzik dinletmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca radyonun amaçlarından biri de pop müzik dünyasında oluşan gelişmeleri eş zamanlı olarak sizlere sunmaktır. Bu sebeple yapılan programlar sayesinde pop dünyasında çıkan en yeni müzikleri dinleyebilir, albüm tanıtımları sayesinde eserler ve sanatçılar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Radyonun yayın akışına dinleyenleri de dahil etmesi radyonun büyük bir dinleyici kitlesi tarafından takip edilmesini sağlamıştır. Atacağınız mesajlarla radyoda çalan müzik listesinin belirlenmesinde siz de rol oynayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul FM programları sizlerden gelen mesajlar doğrultusunda özel bir liste de hazırlamaktadır. Bu sayede de en son çıkan parçalardan sizlerin hoşuna en çok gidenler bir top listesi halinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İşine ve daha önemlisi dinleyenlerin düşüncelerine önem veren İstanbul FM’i sitemizden rahatlıkla takip edebilir, Türkçe pop müzikte sizlere en iyi ve en yeni parçaları sunan radyo, İstanbul FM dinle sekmesi ile sitemizden bu müzik zevkine ulaşabilirsiniz. Çünkü  İstanbul FM yayınlarını ” Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız ” felsefesi ile gerçekleştiriyor.

Sadece müzik değil sanatın tüm alanlarında da bilgi sahibi olmak için İstanbul FM’i takip ediniz. Sinema alanında ortaya çıkan yenilikleri eş zamanlı olarak radyodan haber alabilir ve ilginizi çeken konular hakkında doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. İstanbul FM radyo sizlere sunduğu röportajlarla dinlemekten zevk aldığınız sanatçıların hayatları ve alanlarında yaptığı son çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmanıza olanak sunmaktadır.

Türkçe pop müzikte sadece yeni çıkan hit parçalar değil kendi dönemine damgasını vurmuş dolayısıyla zamanımızda da zevkle dinlenen parçalara da yer verilmektedir. Bu konuda da yine sizin düşünceleriniz göz önünde bulundurulmaktadır. Hayatınızda önemli yere sahip olan parçaları mesajla istek yapmanız halinde diğer dinleyicilerimizin de eski bu parçaları tekrar dinlemesine yardımcı olabilirsiniz. Buna benzer bir şekilde özellikle Türkçe popta yaygın olan cover parçalar radyoda sıkça çalınmaktadır. Eski parçaların günümüz müzik anlayışıyla yeniden yapılandırılıp dinleyiciye sunulması konusunda Türkiye genelinde emek veren radyo kanallarından biri haline gelen İstanbul FM frekansını severek dinleyeceksiniz.

İstanbul FM CANLI YAYIN

istanbul_fm

İstanbul FM Dinle

Frekans Bilgileri
İstanbul 88.6
Bursa 97.4
Balıkesir 97.6
Kocaeli(İzmit) 105.7
Tekirdağ 88.6
Sakarya 88.6

İstanbul FM irtibat

İletişim Bilgileri
Bulgurlu Cad. Koru Sok./ K.Çamlıca
34696 İstanbul
Tel: 0216 – 326 8667 (pbx)
Reklam – Faks: 0216 – 326 86 84
Muhasebe – Faks: 0216 – 326 86 76
Canlı Yayın: 0216 – 545 16 16
Canlı Yayın: 0216 – 545 17 17

Check Also

Radyo Kral

Radyo Kral, yayınlarında yaptığı programlar ile müzik keyfini dinleyicilerine kaliteli bir şekilde sunan bir radyodur. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir