Joy Türk Akustik

Radyo Joy Türk ‘te çalınan müziklerin akustik versiyonlarının yayınlandığı 2012 yılında kurulan yeni bir karnaval radyo kanalıdır. Türkçe pop ve slow müziklere ilgi duyan radyo dinleyicilerinin severek dinleyeceği Joy Türk Akustik, şuan için sadece internet üzerinden online yayın yapmaktadır. Radyonun adından da anlaşıldığı gibi yayınlarında sadece akustik müziklere yer veren  Joy Türk Akustik müzik kanalı, yayın akışını tüm haftaya yaymaya zorlansa da program boşluklarında kesintisiz müzik yayını devam etmektedir. “Hayatın ritmini, akustik şarkılarla hissedin” yayın sloganıyla karnaval dinleyicisiyle buluşan bu radyo kanalı, hayatımızın her anına uygun bir ruh halini yaşatabilecek, tüm hareketli Türkçe pop ve romantik şarkılara yer veren Joy Türk Akustik bu sayfada sizlerle. Joy Türk Akustik dinlemek karnaval grubuna bağlı diğer fm radyoları gibi kendine özgü müzik tarzı ve dinleyici kitlesi ile dinleyicileri tarafından beğenilerek dinlenmektedir.

Spectrum Medya stüdyolarında çalışması başlayan, Joy Türk’ün beğenilen yayını JoyTurk Akustik’in ses getiren çekimleri artık Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde hazırlanıyor. Türkiye’nin en kaliteli yorumcularının akustik performanslarını gösterdikleri Joy Türk Akustik, programın biçimine ve özüne uygun sıcak bir ortamda gerçekleştirilmesi, aynı zamanda özel katılımcılarında bu canlı performanslara eşlik edebilmesi için Spectrum Medya stüdyolarından uzaklara Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ne taşınıyor. Her hafta Bilgi Üniversitesi’nde belirli sayıda öğrenci, sanatcı hayranı ve joy türk akustik dinleyicisi özel performansları canlı olarak izleyebilecek, şarkıların meydana gelme hikayelerini sanatçıların kendisinden öğrenebilcek ve şarkı aralarında sanatçılara özel soru sorma şansına sahip olacaklar.

JoyTurk ve Bilgi Üniversitesi’nin beraberliği Türkiye’de ilk defa bir radyonun katılımıyla bir üniversitede ders açıldı. Joy Türk ‘ün canlı performans ve sohbet programı “Joy Türk Akustik”, TVJ 488 JoyTurk Akustik adıyla bir TVRP dersi olarak da verilmeye devam etmektedir.

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ve öğretim görevlileri birlikte görev aldığı bu derslerde, programın çekimi, rejisi, montajı ve videoların düzenlenmesinde öğrenciler görev almaktadır.

Joy Türk Akustik CANLI YAYIN

joy_turk_akustik

Joy Türk Akustik Dinle

Yayın Akışı

Hafta içi
07:00 – 11:00 Günaydın
13:00 – 18:00 Akustik Hits
22:00 – 00:00 En Güzel Gece
11:00 – 13:00 Öğlen Keyfi
18:00 – 22:00 Akşam Keyfi
00:00 – 07:00 En Güzel Gece

Hafta Sonu
07:00 – 11:00 Günaydın Hafta Sonu
22:00 – 00:00 En Güzel Gece
11:00 – 22:00 Akustik Hafta Sonu
00:00 – 07:00 En Güzel Gece

Joy Türk Akustik Frekans

Frekans Bilgileri
Henüz frekans yayınına geçmeyen Joy Türk Akustik 2012 albüm ve performanslarını dinleyebilmek için karnaval.com veya bulunduğunuz bu sayfayı takip edebilirsiniz. Radyo frekanslı yayına geçtiğinde sayfamızda belirtilecektir.

İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No: 23/4 Şişli İstanbul Türkiye Telefon: +90 212 368 62 00 Ulaşmak için: [email protected] Reklam için: [email protected]

Check Also

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir