Kervan FM

Kervan FM 93.7 frekansı ile Gaziantep halkına hitaben dini anlamda bilgi sahibi olabilecekleri muhteşem bir yayın akışına sahip radyo frekansıdır. Radyo iletişim için mükemmel bir araç olmakla beraber Radyo Kervan ‘da birçok kitleye ve insana frekans ve online yayınları aracılığıyla ulaşılıyor. Sabahın ilk ışıklarında saat 5:30 Hatim-i Şerif ile başlayarak ardından Esma-ül Hüsna duaları ile devam ediyor. Gaziantep ilimizde 10  farklı ilçesinde de aynı 93.7  frekansı ile yayın yayınlarını sürdüren Kervan FM sadece Gaziantep iline sürekli olarak İslami yayınlar ile hizmet vermektedir. Sabahın ilk ışıkları ile saat 8:00 de başlayan canlı yayınları gün içerisinde istek saati, fıkıh dersleri derken haberler gibi birçok yayın çeşitliliğiyle sunulmaktadır. Radyo birbirinden seçme ilahi ve ezgilerle kurulduğu günden itibaren ümmetin sesi olmaya devam etmektedir.

Kervan FM haftanın yedi günü birden canlı yayınlar, haberler, dinletiler, hatimler, ezgiler gibi birçok ders ile devam ediyor. Hafta sonu programlarında çocuk büyütenler için müthiş bir yayın yapılmaktadır. Çocuk gelişimi hakkında Gaziantep şehrimizi bilgilendirmek için ideal bir sunum vererek radyonun güzelliğini ortaya çıkarmaktadır.  Belgesel gibi programlar gece için seçilen ezgiler ile günün her saati sürekli olarak aktif programlar konuluyor. Uzun yıllar boyunca Gaziantep halkına ışık tutan ve kendini ruhen rahat, huzurlu hissetmek isteyenlerin bir numaralı radyosudur. Tarihten de kesitler veren radyo inanılmaz bir kültür oluşturmaktadır. Sesli olan her şey insan üzerinde daha büyük etki bırakmaktadır. Bu yüzden sizinde vazgeçilmezleriniz arasına girecek mükemmel bir radyodur.

Kervan FM sayesinde bilmediklerinizi öğrenecek, istek parçalar ile sevdiklerinize iletilerde bulunacaksınız. Sesli olarak yayınlanan makaleler, roman kuşağı programları yaşamınızın tam ortasına taht kuracaktır. Bilgi, kültür, güncel haberler ve çocuk yetiştirme yayınları ile ideal bir radyo dinleme kanaldır. Kervan FM Gaziantep halkı için muhteşem bir ışık tutmayı başarmış durumdadır. Hakkın yolundan gitmenin en güzeline davet edilmekte ve sizde bu davete icap etmelisiniz.

Radyo Kervan CANLI YAYIN

kervan_fm

Kervan FM Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Kervan FM frekansı Gaziantep 93.7 olup diğer tüm ilçelerimizden de bu fm bandı üzerinden canlı dinlenebilmektedir.

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 342 215 29 30
Canlı yayın : 0 342 215 10 20
E-mail : [email protected]
Adres : İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi Kat:4 No:17 – Şehitkamil/GAZİANTEP

Check Also

Radyo Faruki

Radyo Faruki dinleyicisine içerik olarak din üzerine ve tasavvuf alanında yayınlar sunmaktadır. Henüz frekanslı yayınları bulunmayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir