Kırık Plaklar

Nostaljik müzikler dönemini yaşayan değerli ses sanatçılarımız şuan hayatta olmasalar dahi,  o devrin parçalarını tutkuyla dinleyenlerin vazgeçmediği müzikleri yayınlayan radyo Kırık Plaklar frekansı’dır. Nostalji türünde yayın yapan nadir radyolarımızdan biridir. Radyo eski yabancı parçalardan Türk sanat müziğine, Türk halk müziğinden Türkçe pop parçalara kadar hoşunuza gidecek tüm parçaları en orijinal halleri ile dinleme imkanı sunmaktadır. Yani kırık plaklar dinleyicisi eski bir şarkıyı taş plak kalitesinde dinler. Bunun nedeni taş plakların ses kalitelerinin bugün hala dijital ortamlarda cd veya mp3 ile taklit edilemiyor olmasındandır. Çünkü çevrilen taş plakların ses kaliteleri bozulmaktadır. Eski plakları dinlemek istiyorsanız bunun için Kırık Plaklar radyosunu tercih edebilirsiniz.

Radyo yayını sırasında birçok eski sanatçımız tekrardan anılarak haklarında bilgiler verilmektedir. Sitemiz üzerinden dinleme fırsatı sunulan bu radyoda yayınlar sürekli tekrarlanmak yerine düzenli bir şekilde sizlere uygun olarak listelenip yayınlanmaktadır. Kırık plaklar radyosu nostalji sevenlerin vazgeçemeyeceği bir radyo kanalı olmak için gerekli liste ayarlarını yapmaktadır. Listelerini düzenlerken sizden gelen tepkileri yani dinlenme oranlarını göz önüne alarak yayın yapmaktadır. Bu sayede devamlı olarak zevk alabileceğiniz bir radyo keyfi sunmaya çalışmaktadır. Canlı anonslu yayınlara siz de katılabilirsiniz. Böylece dinlemek istediğiniz parçayı radyodan isteyebilir ve bu parçanın sizin gibi eski şarkı sevenlerin de dinlemesine olanak sağlayabilirsiniz. Kırık plaklar radyosu her yaştan insana hitap edebilecek kaliteli yayınlar hazırlar. İsmi ile de anlaşılacağı gibi eskiden kalma unutulmaz şarkılar ile bizi tekrar tekrar buluşturmaktadır. Bu vazgeçilmez tadı kesintisiz bir şekilde sitemizde yer alan player bölümümüz ile dinleme şansı bulmaktasınız. Kırık plaklar radyosu sitemizde kesintisiz olarak kaliteli müzik anlayışı ile sizlere sunulmaktadır.

FM radyo dinle olarak keyif alacağınızdan emin olduğumuz bu radyo Kırık Plaklar kanalını hangi ruh halinde olursanız olun tıklayıp dinlediğinizde rahatlama hissi uyandıracağından emin olabilirsiniz. Eskilerin verdiği bu tadı her daim tattırmak isteyen radyo kanalı sitemiz aracılığı ile internet erişimi olan her cihaz ile dinlemeniz mümkün olmaktadır.

Radyo Kırık Plaklar CANLI YAYIN

kirik_plaklar

Kırık Plaklar Dinle

Frekans Bilgileri
Kırık Plaklar radyosu şuan sadece internet üzerinden yayınlarını gerçekleştirmektedir. Karasal yayını mevcut olmayan Kırık Plaklar buradan online dinlenebilmektedir. Sizlerde geçmiş yıllarınızı tazelemek canlandırmak istiyorsanız Kırık Plaklar dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres : Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : +90 (212) 215 52 46
Faks : +90 212 215 52 47
E Posta : [email protected][email protected]
Web Site : www.kirikplaklar.com – www.kirikplaklar.net – www.kirikplaklar.org

Check Also

TRT Radyo 4

TRT Radyo 4, 103.4 frekansından yayın yapan ve yayınlarında sadece Türk Sanat Müziği kategorisindeki şarkılara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir