Lalegül FM

Lalegül FM, İstanbul ve civarında 88.4 FM frekansından yayın yapan İslam dini ile ilgili bilgilendirici yayınlar yapan özel bir radyo istasyonudur. Radyo sloganı olarak “gönülleri kazanmak için buradayız ve gönüllere sesleniyoruz” cümlelerini kullanan Lalegül FM, ilahilerle süslediği bilgilendirici yayınlarını aralıksız sürdürmektedir. Çeşitli konularda dini hükümleri içeren ve dini hikayeleri anlatan yayınlarıyla oldukça beğeni toplamaktadır.

Lalegül FM dinlemek istediğinizde İstanbul da 88.4 frekansından dinleyebilir, eğer İstanbul çevresi veya dışında yaşıyorsanız  internete bağlanma olanağınızın olması radyoyu dinlemeniz için yeterlidir. Cep telefonu, tablet bilgisayar, masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarların mobil veya sabit ağ bağlantıları üzerinden internet erişimi sağlamanız Lalegül FM dinlemek için gereklidir. Çeşitli dini içerikli yayınları ve en sevilen ilahileri dinlemek isterseniz interneti kullanarak Lalegül FM dinleyebilirsiniz. Dinleyicilerini İslam dini ve Müslümanlık ile ilgili bilgilendirirken yayınlanan ilahilerle de gönüllere ferahlık verilmektedir. Lalegül FM dinlerken iman ve kalp noktasında çok gelişeceksiniz. İnsanların iyiye ve doğruya ulaşması için İslam dininin kuralları baz alınarak nasıl davranması gerektiğinin anlatıldığı programlar özellikle beğeni toplamaktadır. Bir radyo aracılığı ile dini vazifeler, kişisel gelişim, toplum hayatı, aile hayatı gibi konuların işlendiği programlar vasıtasıyla insanlara ulaşmak çok önemlidir. Bu konunun farkında olan Lalegül FM çalışanları da bu doğrultuda hareket ederek doğru bilgiyi dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Bu tür bilgileri verirken dinleyicisini radyodan uzaklaştırmamak adına da ilahilerle süsleyerek dinleyicilerin her zaman radyonun devamlı dinleyicisi haline gelmesini sağlamaktadır.

Lalegül FM, içerdiği programlar ve yayınladığı ilahiler ile birçok kullanıcıyı kendine bağlamış bir radyo istasyonudur. Uydudan, karasal yayından ve internet üzerinden dinlenebilen Lalegül FM’i dinledikçe ruhunuz aydınlanacak, dini bilgileriniz artacaktır. Lalegül Fm’in yaptığı yayınların kalitesi, faydası ve program sunucularıyla dinleyicilerde çok etkili olan bir radyodur.

Lalegül FM CANLI YAYIN

lalegul_fm

Lalegül FM Dinle

Frekans Bilgileri
İstanbul Frekansı : 88.4
Uydu Frekansı : TURKSAT 3-A 12653 SEMBOL 4444 YATAY

İletişim Bilgileri
Fevzi Çakmak Mahallesi Osman Gazi Caddesi Yılmazer İşmerkezi 2/1 kat 4 no 41/ 42
Tel : (0212) 621 11 15
[email protected]

Check Also

Radyo Faruki

Radyo Faruki dinleyicisine içerik olarak din üzerine ve tasavvuf alanında yayınlar sunmaktadır. Henüz frekanslı yayınları bulunmayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir