Meşk FM

Meşk FM, karasal olarak Adana üzerinden yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Geçmişte ve günümüzde popüler olan birçok türdeki şarkıları yayınlayan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar bu yayın ilkesini sürdüren Meşk FM, 95.5 frekansından yayın yapmaktadır. Radyo canlı yayınlarının içeriğinde slow, pop, yöresel, arabesk, Türk sanat müziği, Türk halk müziği gibi hemen her kesimin hoşuna giden müzik türlerine yer verilmektedir.

Meşk FM yayınlarını dinlemeye başladığınızda yayın kalitesi, seçilen şarkıların popülerliği, sevilen sanatçıların seslendirdiği şarkılara yer verilmesi gibi birçok kriteri şarkıları dinlerken anlarsınız. Meşk FM dinlemek için Adana ve çevresinde yaşamanıza gerek yoktur. İnternet bağlantısı bulunan her bilgisayarda veya mobil internet sayesinde telefonlarda Meşk FM dinleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden 24 saat kesintisiz olarak yayın yapan radyomuzu bu sayfadan yine 24 saat kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz. Meşk FM dinlemek için android işletim sistemine sahip bir cep telefonunuz olmasına da gerek yoktur. Telefonunuzun internet erişimi varsa bu özellik bile radyo Meşk Fm’e ulaşmak için yeterli gelmektedir. Elektronik dünyasını kasıp kavuran ve her geçen zaman içinde yeni modelleri aramıza katılan tablet bilgisayarlar üzerinden de Meşk FM dinleyebilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ile yayınlarına devam ederken gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere her ortamda ulaşmayı başaran radyodaki yayınlanan şarkılar tam da sizin isteklerinize göre sıralanmaktadır. Meşk FM yayınlarında sevdiğiniz bir şarkıya rastlamamanız mümkün değildir. Bu radyo frekansının bağımlısı haline gelebileceğinizi unutmayın.

Meşk FM yayın politikasında herhangi bir müzik tarzı sınırlaması bulunmamaktadır. Bu politika dinleyicinin hoşuna gidebilecek her türlü müziğin her an yayında olabilmesine olanak sağlamaktadır. Kesintisiz şekilde popüler şarkılardan oluşan müzik listelerini online dinlemenin keyfini Meşk FM ile sürebilirsiniz.

Meşk FM CANLI YAYIN

mesk_fm

Meşk FM Dinle

Frekans Bilgileri
Meşk FM 95.5 frekansı üzerinden Mersin,  Adana ve Seyhan il ve ilçeleri çevresinde canlı yayınlar yapmaktadır. Can Radyo TV Yayın İletişim Reklam San. Tic. A.Ş bünyesinde yer almaktadır. Radyo yayın politikası müzik tarzı sınırlaması bulunmaması ve her tarz müziğin en iyilerini bu radyo kanalında canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Can Radyo TV Yayın İletişim Reklam San. Tic. A.Ş
Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı
Adana Ticaret Merkezi Kat:14 No:74 Seyhan/ADANA
SEYHAN VERGİ DAİRESİ VERGİ NO : 198 005 4519
Telefon: 0322 227 95 50
Pbx Fax : 0322 226 95 50

Check Also

Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir