Metropol FM

Metropol FM Almanya’dan yayın yapan bir internet radyosudur. Özellikle Almanya’da ki gurbetçilerimiz tarafından oldukça sevilen ve dinlenilen radyo metropol yayınlarına ve programlarına kesintisiz devam etmektedir. Yayınlarını internetten kolayca takip edebilmek için dinleyiciler, bilgisayarlarında çalışırken veya gezinti yaparken kaliteli müzik keyfini de yaşarlar. Kesintisiz kaliteli programlarını Türkiye’de de bu radyoyu dinleyen birçok kesim vardır. Her geçen gün kendini yenileyen radyo özellikle Türk Pop müziğinin en çok dinlenen şarkılarını programlarında yer vermektedir.

Metropol FM, dinleyici kitlesini her geçen gün genişletmeyi amaçlamaktadır. Yayınlarında Türkçe Pop dışında bütün müzik türlerine yer veren radyo da herkes aradığını kolaylıkla bulmaktadır. Anınızı keyiflendirmek adına, farklı müzikleri dinleyebileceğiniz bu frekansta siz de yerinizi alın. Online sistemde rahatlıkla hem müzik keyfini yaşayın, hem de nostaljik parçalar ile geçmiş anılarınıza gidin. Metropol FM canlı bağlantılarına katılabileceğiniz radyoda farklı konuları da dinleyebileceğiniz programların kalitesini hissedin. Yayında olan şarkıları sözlerini, kim tarafından bestelendiğini ve kim tarafından söylendiği bilgisine de bu radyoda ulaşabilme imkanı bulursunuz. Dinleyicilerine kaliteli yayın sunabilmek için bünyelerinde yayın yaptığı programları en son teknoloji sistem ile sizlere kaliteli müzik keyfi yaşatmaktadır. Her kitleye hitap eden radyo özellikle kaliteli yayın anlayışından ödün vermeyerek alanında kendisini her geçen gün yenilemekte ve dinleyici kitlesini çoğaltmaktadır.

Metropol FM’ de kaliteli müzik dinleme keyfine siz de varın. Kullanıcıların online sistemde ücretsiz olarak istedikleri müziği dinlemelerini sağlayan sistem, her geçen gün daha fazla dinlenmesi sayesinde kalitesini ve kesintisiz yayın hizmetini en üst seviyeye taşımıştır. Dinleyiciler, diledikleri şarkı türüne radyoda yayın yapılan programlar ile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Metropol FM dinleyicisine sunduğu bu ayrıcalıklardan siz de faydalanın ve müziğin keyfini yaşayın.

Metropol FM CANLI YAYIN

metropol_fm

Metropol FM Dinle

Radyo Hakkında
BÜYÜKŞEHİR FM GmbH & Co KG
Almanya’da Almanca ve Türkçe radyo istasyonu
Markgrafenstraße 11.
10969 Berlin

Sorumlu ortak: Metropol FM Geschäftsführungs Müdürü: Ergün Tamer Yikici, Holger Willoh
Amtsgericht Charlottenburg Berlin: Mahkeme Kayıt
Kayıt numarası: HRB 69. 636 Yatak
Bu web sitesinin § 6 göre Sorumlu: Ergün Tamer

Metropol FM Frekans

Frekans Bilgileri
Metropol FM Almanya merkezli yayınlarını ülkemizden sadece internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Bu yüzden Metropol FM frekanslı bir yayına sahip değildir. Ancak radyo yayınlarını şuan bulunmakta olduğunuz sayfadan güncel olarak online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Telefon: +49 -0 30.217.970
Faks: +49 30217970 -20
E-posta: bilgi (at) metropolfm.de
Resmi sayfa: www.metropolfm.de

Check Also

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir