Özlem FM

Aradığınız pek çok tarz müziğin yanında daha çok ağırlıklı arabesk tarzında müzik yayını duyabileceğiniz bir radyo kanalı olan Özlem FM, yayın akışı boyunca dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda bir akış belirlemesi ile ön plana çıkmaktadır. 90’lı yıllardan beridir faaliyette olan radyo, 1994 yılından itibaren belirli müzik tarzı doğrultusunda yayın hayatında bulunan radyo, 2008 yılında ise yenilenerek daha çeşitli programlar ile dinleyicilerine yayın yapmaya devam etmiştir.

Yenilenme sürecinden sonra müzik yayınında daha çok dinleyicilerin istekleri göz önünde bulundurulmuş ve bu doğrultuda yayın akışı boyunca şarkılar çalınmaktadır. Bunların yanı sıra en güncel haberleri de takip edebileceğiniz bir radyo olan Özlem FM özellikle Türkiye siyaset gündemini takip edenler için doğru ve başarılı bir haber programı sunmaktadır. Bu sayede dinleyiciler hem diledikleri şarkıları isteme ve dinleme şansına sahipler hem de gündemin önemli olaylarını da takip edebiliyorlar. Hem karasal olarak hem de uydu üzerinden TV’den de dinleyebileceğiniz Özlem FM, karasal olarak 101.0 FM frekansında Amasya ve Tokat çevresinde dinleyebilirsiniz. Uydu üzerinden de Türkiye’nin her yerinden dinleme imkanına sahipsiniz.

Duyarlı bir radyo olan Özlem FM dinleyicisine verdiği önem ve gün boyunca yayınladığı müzik akışı, programlar ve haber bülteni ile izleyici kitlesini daha da arttırmaktadır. Özlem FM dinlemek oldukça basittir. Eğer internet üzerinden radyoyu dinlemek istiyorsanız, siz de hemen tıklayarak online olarak, winamp ya da media player üzerinden dinlemeye başlayabilir, yayına aktif bir şekilde dahil olabilirsiniz. Bu sayede duymak istediğiniz şarkılar varsa radyonun istek panelini kullanabilir ya da yayına ulaşarak isteğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca gün boyu dinleyebileceğiniz pek çok müzik programları ve dj’ler ile birlikte, güncel haber programlarını da takip edebilirsiniz.

Özlem FM CANLI YAYIN

ozlem_fm

Özlem FM Dinle

Frekans Bilgileri
Tokat merkezli Erbaa ilçesi ve çevresinde sevilerek dinlenilen bu radyonun fm frekansı 101.0 ‘dır.

İletişim Bilgileri
Adres : CUMHURİYET MAH. KAYMAKAM ALİ HAYDAR ÖNER CAD. NO: 8 KAT: 3 / Erbaa Tokat
Telefon Numaraları : 0356 715 76 80 – 0356 715 76 84
GSM : 0532 626 64 71 – 0541 224 39 43
E-Posta : [email protected]

Check Also

Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir