Power Love FM

Power Love FM Türkiye genelinde oldukça başarılı bir yayın sunan yabancı pop, slow dans müzik tarzlarına sahip radyo kanalıdır. Radyo yabancı parçaları ile meşhur olup yayınlarında “The Power of Love” sloganını kullanmaktadır. Power Group zamanla kendisini geliştirmiş ve bünyesine yepyeni radyoların yanı sıra müzik TV kanallarını da ekleyerek, kendisini hem radyo alanında hem de müzik kanalları arasında önemli bir yere getirmiştir. Bünyesinde bulunan Power FM ile birlikte, Power Group kendisini geliştirerek; Power Türk FM, Power XL, Radyo Fenomen ile birlikte Powertürk TV ile de dinleyicilerine izleyicilerini de dahil ederek canlı yayın çeşitliliğini artırmıştır.

Yayın akışları boyunca genel olarak kaliteli müziği ön plana çıkaran Power Group radyolarına bir yenisi de eklendi. Power Love FM’de grup bünyesindeki diğer radyo kanallarında olduğu gibi türünün en iyi örneklerini, 24 saat boyunca dinleyicisi ile buluşturuyor. Power Love FM en güzel aşk şarkılarını bir araya getiriyor ve slow müzik severler için en kaliteli içeriği bir arada sunuyor. Türkçe ve yabancı slow aşk şarkılarını dinleyebileceğiniz Power Love FM, karasal olarak FM bandı üzerinden 100.2 frekansından yayın yapmaktadır.

Power Love FM’i dinlemek için pek çok seçenekleriniz bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birisi olan karasal yayın ile 100.2 frekansı üzerinden dinlemeye başlayabilirsiniz. Bunun dışında radyoyu TURKSAT uydusu üzerinden de dinleme şansınız bulunmaktadır. Bir diğer dinleme seçeneği de internet bağlantısı ile bilgisayar üzerinden online olarak dinlemek. Bu sayede nerede olursanız olsun, ister Türkiye isterseniz yurtdışı, Power Love FM’i internet bağlantınızın olduğu her bilgisayar üzerinden, online olarak tıklayarak sorunsuz bir şekilde dinleme şansına sahipsiniz. Sizler de hemen Power Love FM dinlemeye başlayarak, tüm zamanların en güzel ve son dönemlerin en popüler yerli, yabancı en güzel slow aşk şarkılarına kulak vermeye başlayabilirsiniz.

Power Love FM CANLI YAYIN

power_love_fm

Power Love FM Dinle

Frekans Bilgileri
İstanbul 100.2’den dinlenebilen radyo Power Love FM karasal yayının yanı sıra uydu alıcısı ile de dinlenebilir. FM frekansı için ayarlamanız gereken tek cihaz radyo alıcınızdır. Yahut şuan bulunmakta olduğunuz web sayfamızı sürekli takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0216 4741515
Teknik sorunlar için : [email protected] || Bilgi için : [email protected]

Check Also

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir