Radio Veronika

Radio Veronika 2007 yılından beridir faaliyet gösteren, Bulgar pop-folk müzik tarzı ağırlıklı yayın yapan bir Bulgaristan radyosudur. Kuruluşu henüz yaklaşık 6 yıllık bir süreç olmasına rağmen, yaptığı yayın ve güncel içeriği sayesinde geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bulgaristan’ın en ünlü pop şarkıcılarını duyabileceğiniz bu radyo, ülkemizde de oldukça ünlü olmaktadır. Özellikle bulgar pop müziğinin son yıllarda daha da ilgi görmesi ile birlikte en başta Türkiye ve Balkan ülkeleri bu tarz müzik yayınına daha çok ilgi göstermeye başlamıştır.

Bu doğrultuda radio veronika müzik yayını boyunca, Bulgaristan’ın en kaliteli pop şarkıcılarına yer vermesi ile hem ülkemizde hem de balkanlarda özellikle son yıllarda, dinleyici kitlesini arttırarak daha çok popüler bir radyo olmaya başlamıştır. Radio Veronika gün boyu sadece müzik yayını ile kısıtlı kalmayan bir yayın akışına sahiptir. Öyle ki çeşitli müzik programları ile hem dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda bir müzik akışı belirler hem de Dj’yin belirlediği özel remixler ile dinleyicilerine yayın yapar. Bu doğrultuda yayınlanan ”Искам да чуя” (Dinlemek istiyorum) isimli program ile dinleyicilerin en çok duymak istedikleri şarkıcı ve şarkılar belirlenerek, yayın akışına bu şarkıcı ve şarkılar çalınır.

Bunun yanı sıra ”6 без 10” ve ”Plazza Dance Mix” isimli programlarda, günün belirli saatlerinde yayına girer. Plazza Dance Mix programı boyunca Dj’yin özel pop remixlerini dinleme fırsatı buluyorsunuz. Hit ve son yılların popüler şarkılarının remixlenerek, dans müziği olarak sunulduğu bu program boyunca hareketli bir yayın akışı duyuyorsunuz. Bu sayede son sürat eğlence sizleri radio veronika dinletileri ile bekliyor. Geniş içeriği ile pop müzik severlerin oldukça beğenerek dinleyeceği bir radyo. Hemen sizler de tıklayarak canlı bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Radio Veronika CANLI YAYIN

adio_veronika

Radio Veronika Dinle

Frekans Bilgileri
Радио Вероника Bulgaristan için;
Blagoevgrad 96.9 MHz
Burgaz 99.9 MHz
Varna 97.3 MHz
Veliko Tırnovo 96.7 MHz
Plovdiv 93.4 MHz
Ruse 99,0 MHz
Sofya 96,7 MHz
Stapa Zagora 97.4 MHz

İletişim Bilgileri
Adres: Sofya, bul No: 69 “Shipka Pass”
Telefon: 02/9708810
Faks: 02/9733769
E-posta: [email protected]

Check Also

Radyo Cepte

Radyo Cepte, 24 saat kaliteli müzik sloganıyla hareket eden bir internet radyosudur. İnternet dünyasının olanaklarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir