Radyo 2000

Radyo 2000, arabesk müzik tarzındaki damar şarkıların yayınlandığı İstanbul merkezli bir radyo istasyonudur. Dinlerken kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz her türlü damar şarkıların kaliteli ses yayınıyla birleşerek sizlere kadar ulaştıran Radyo 2000 arabeskin kalbidir. Arabesk ve fantezi müzik türündeki en damar şarkıların yer aldığı yayınlarla dinleyici kitlesi etki altına alınarak müziğin duygusal ritimlerinin en derinliklerinize kadar ulaşması sağlanmaktadır.

Radyo 2000, İstanbul ve civarında 90.6 frekansında yayın yapmaktadır. İnternet kullanarak Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerinden dinleme imkanı da sunulan Radyo 2000 dinlerken kendinizden geçeceksiniz. En iyi ve en başarılı arabesk ve fantezi müzik söyleyen sanatçıların seslendirdiği şarkıların eşsiz tınılarını dinlerken kendinizi müziğin akışına kaptırmamanız olanaksızdır. Slogan olarak “arabeskin kalbi” sloganını kullanan radyo bu sloganı fazlasıyla hak eden bir yayıncılık yapmaktadır. En damar şarkılardan oluşan yayın listelerini dinlemek bile apayrı bir keyif olmaktadır. İnternette ulaşma imkanınızın bulunduğu her yerde canlı olarak Radyo 2000 dinleme ayrıcalığı sizlere sunulmaktadır. Arabesk ve fantezi müzik türünün en çok dinlenen sanatçıları olan Ferdi TAYFUR, İbrahim TATLISES, Müslüm GÜRSES, Orhan GENCEBAY gibi sanatçıların yanı sıra fantezi müzik türünün önde gelen sanatçıları olan Cengiz KURTOĞLU, Selami ŞAHİN gibi sanatçıların seslendirdiği en damar şarkılar Radyo 2000 ayrıcalığıyla sizlere kadar ulaşmaktadır. Çok kaliteli ses yayın sistemine sahip olan Radyo 2000’de kaliteli şarkıları dinler ve kendinizden geçersiniz.

Radyo 2000, damar diye isimlendirilen hüzünlü arabesk ve fantezi müzik türlerindeki şarkıların sıkça yayınlandığı bir radyo istasyonudur. Radyo istek programlarıyla sms veya web yoluyla sizin istediğiniz şarkıların da yayın listesine alınması sağlanmaktadır. En iyi arabesk müziklerin hüzünlü ritimlerini yüreğinizde hissetmek isterseniz Radyo 2000 dinleyerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

Radyo 2000 CANLI YAYIN

adyo_2000

Radyo 2000 Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo 2000 canlı yayın frekansı  90.6 ‘dır.

İletişim Bilgileri
Atış alanı Caddesi No: 113 Kat:6 ( Atış alanı Yol Ağzı BP İstasyonu Karşısı )
İstanbul Esenler 34180
Telefon: (0212) 432 30 40
Faks: (0212) 432 40 60
Web adresi : http://www.radyo2000.com.tr

Check Also

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir