Radyo Ahenk

Radyo Ahenk, 104.8 frekansı üzerinden yayın yapmakta olan radyo yıllardır müzik piyasasında çok geniş bir yer tutmaktadır. Bunun nedenlerinden birisi olarak  Radyo, NAR GROUP tarafından başarıyla müzik dünyamıza dahil edilmiş olması diyebiliriz. Yayınladığı arabesk, fantezi, tsm, thm, pop müzik tarzlarının vaz geçilmez  seçkin radyosu 104.8 Radyo Ahenk sloganında da yer verdiği gibi gerçekten “Hayatlarınıza renk verecek yepyeni bir Radyo” dur. Arabesk müzik dendiğinde akla ilk gelecek sanatçılar ;  İbrahim Tatlıses ‘ten  tutun Ferdi Tayfur ‘a veya Ahmet Kaya ‘dan Orhan Gencebay ‘a kadar tüm arabesk ve fantazi müziklerinin sahipleri ve parçaları tüm gün Radyo Ahenk dinleyicisine sunulmaktadır. Unutmayın Radyo Ahenk dinleyicisi olmak büyük bir ayrıcalıktır, çünkü bu radyo sadık dinleyici kitlesiyle uyumlu, çaldığı arabesk ve fantazi müzikleri ile de bir ahenk içerisindedir. Müziğin Ahengi Radyo Ahenk canlı yayın akışı içerisinde  karışık şarkılar ve daha çok Arabesk Fantezi türünde şarkılar çalmaktadır. Ve KMG araştırmalarında Arabesk, Fantezi, Özgün, TSM, THM, Pop gibi neredeyse tüm tarzların en sevilen şarkılarını çalan Radyo Ahenk dinlenme oranlarında rekorlar kırmaya devam ediyor.

Radyo Ahenk CANLI YAYIN

adyo_ahenk

Radyo Ahenk Dinle

Programlar

Yeni Bir Gün : Hafta içi her gün 07:00 – 10:00
Selam Olsun : Hafta içi her gün 10:00 – 14:00
Akşam Sefası : Hafta içi her gün 17:00 – 20:00
Duygu Seli : Cumartesi ve Pazar günleri 08:00 – 12:00

Programcılar
Hande, Yusuf ve Engin

Radyo Ahenk Frekans

Frekans Bilgileri
Istanbul 104.8

İletişim Bilgileri
[email protected]
Telefon:0216 559 00 40
İstek şarkılarınızı tüm gün 7/24, operatörlerinize “ahenk” yazıp bir boşluk bırakın ve 3929 ‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Reklam Bölümü
Tel: (216) 559 0062
Faks: (216) 559 0001
Email: [email protected]

Radyo Ahenk 104.8 frekansı üzerinden yayın yapan yerel bir radyo frekansıdır. Yayınlarında seviyeli ve kaliteli müzik yayıncılığını ön planda tutarak kurulmuş bir radyodur.  Tüm tarzlarda adeta müziğin içinden gelen ve emeği geçen tüm müzik insanlarımıza değer vermeyi kendilerine borç bilmişlerdir. Ve müzik piyasasındaki gündem başlıklarını belirleyebilen güçlü bir radyo frekansıdır. Tüm zamanlarda yer aldığı gibi Türkiye’nin en çok sevilen müziklerini 104.8 Radyo Ahenk ‘te sizlerle buluşmaya devam etmektedir. Sizlerde bu mutluluğa ortak olun, Radyo Ahenk dinlemek için 104.8  frekans adresini takip edebilir ister internet üzerinden online olarak dinleyin, arabesk – fantazi müziğin vazgeçilmez ve unutulmaz şarkılarının yer aldığı radyo kanalı Radyo Ahenk ‘i online ve canlı dinleyin.

Check Also

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir