Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir etki bırakmayı ilke edinmiştir. Son zamanlarda internette adı sık sık duyulmakta ve bununla birlikte kendine bir kitle oluşturup popülaritesini arttırmaktadır. 70ler 80ler ve 90ların en güzel, en hit parçalarını 24 saat kesintisiz olarak kaliteli bir hizmetle birlikte sunmaları dinleyicileri etkilemektedir. Ayrıca web sitesinin hoş ve etkileyici tasarımı sayesinde öförik bir zihinsel etkiyi de zihinlerimizde iz olarak bırakmaktadır.

Radyo Dejavu dinleyicisi olarak sitede bulunan formu doludurak kurucuya ulaşabilir, istek öneri ya da görüşlerinizi aktarabilir veya yeni şarkı/şarkıcıları listeye ekletebilirsiniz. Her gün güncellenen arşivi, binlerce şarkısı ve kesintisiz yayını herkesi içine çekmeye devam ediyor.

Zaman devasa bir uçurum ve bu uçurumdan çok şey düştü şimdiye dek. Ama bazı şeyler orada tutunacak bir şeyler bulabildi. Ve onlar bizim onları oradan çıkartmamızı bekliyor. Zamanın uçurumuna uzatacak bir merdiven bulmuşken onu atmamız aptallık olur doğrusu. Günümüzdeki saçma müziklerden sıyrılıp biraz geçmişe yolculuk yapmak hiç de fena olmazdı sanırım.

Ve sayfamız www.radyosonses.com adreslerinden dinleyebileceğiniz Radyo Dejavu her namede size eskilerden bir anı hatırlatacak. Duyduğunuz her şarkıda “aa ben bunu bir yerden hatırlıyorum” diyeceksiniz. Eğer siz de eskiden çok sevdiğiniz şarkıların adını unuttuysanız sadece melodisi varsa aklınızda bu radyoyu mutlaka dinlemelisiniz, mutlaka rastlayacaksınızdır.

Radyo Dejavu CANLI YAYIN

adyo_dejavu

Radyo Dejavu Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Dejavu dinlemek için internete bağlı bir cihaza ihtiyacınız vardır. Çünkü radyo sadece online yayın yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
İlgili radyo yönetimi ile iletişime geçmek için [email protected] adresine mail gönderebilir, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Check Also

Radyo 7

Radyo 7 hem karasal olarak hem de uydu üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşan güçlü yayıncılığı ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir