Radyo Faruki

Radyo Faruki dinleyicisine içerik olarak din üzerine ve tasavvuf alanında yayınlar sunmaktadır. Henüz frekanslı yayınları bulunmayıp sadece online olarak internet üzerinden canlı yayın yapmaktadır. Bu yüzden karasal alanda bir yayını bulunmuyor. Çok fazla insan tarafından tanınan radyo büyük kitleler tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. Radyo yayınlarımız üzerinden rahatlıkla dilediğiniz soruları sorabilir, sohbet etme programlarına katılma imkânlarınız bulunmatadır. Faruki radyonun güzelliğini yaşamak ve dini bilgilerden yararlanmak için sizde tercih edebilirsiniz. Dinleyicilerinden sürekli olarak gelen olumlu yorumlar, radyonun yakın gelecekteki gidiş hattının yükselen dinleyici grafiğiyle paralel artmaktadır. Özellikle muhafazakâr kesim bu radyoyu çok fazla tercih etmektedir. İç dünyanızda huzura ermek ve gürültülü hayattan biraz uzaklaşmak için dinleyebileceğiniz mükemmel canlı yayınlar yapmaktadır.

Radyo Faruki yayınları sayesinde Kuran dinletileri, fıkıh dersleri, tasavvuf dersleri ile ruhunuz aydınlanacaktır. Ayrıca ezgi ve ilahi ile de renkli aralar vererek farklı zamanlarda yolculuklar yapacaksınız. Radyo Faruki canlı programları ve sunumları ile dinleyiciyi memnun edebilmektedir. Sürekli yayınlarında yeniliğe giden radyo yayın içerisinde dergi, makale gibi gündelik yazıları dinleyicisine okuyarak bilgi çeşitlendirmesine gitmektedir. Ayrıca tasavvuf dersleri sayesinde ruhunuz sakinleşenecek ve bu dersler sayesinde daha ılımlı ve olumlu bir kişilik sahibi olacaksınız. Tüm bunları dinlemek ve çevrenizdeki insanlara da dinletmek için online yayını yaymalı ve sürekli takipte kalmalısınız. Site içerisinde dinleyiciden gelen mesajlar sayesinde sevdiklerinize de ulaşabileceksiniz. Bu radyo sayesinde güzel dakikalar geçirmenin tadına varacaksınız.

Radyo Faruki, sadece din üzerine yayın yaptığından dolayı belirli bir kitle tarafından büyük ilgi görmeye sürekli olarak devam etmektedir. Özellikle de ilahileri kulakların pasını silmekte ve huzur sağlamaktadır. Bilgi, kültür, iç dünyada olup bitenleri anlayan, anlatan ve bunu en güzel şekilde yaşatan radyo uzun seneler boyunca daima vazgeçilmeziniz arasında olacak ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

Radyo Faruki CANLI YAYIN

adyo_faruki

Radyo Faruki Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Faruki dinlenebilecek halihazırda dinlenebilecek bir frekansa sahip olmayıp sadece internet üzerinden online ve canlı dinlenebilmektedir.

İletişim Bilgileri
Faruki ile iletişime geçebilmek için ” [email protected] ” adresini kullanabilirsiniz.

Check Also

Kervan FM

Kervan FM 93.7 frekansı ile Gaziantep halkına hitaben dini anlamda bilgi sahibi olabilecekleri muhteşem bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir