Radyo Fenomen

Radyo Fenomen

Radyo Fenomen Hit Müziğin Tek Adresi!..
Kulağınız Radyo Fenomende olsun!
Maksimum Hit Müzik!

Radyo Fenomen , 12 Eylül 2006 yılında Cem Hakko ve Olivier Mauxion tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Ülke sınırları içerisinde şu anda İstanbul’un yanı sıra İzmir, Bursa ve Ankara’da canlı yayınları dinlenilebilmektedir. Aynı zamanda internet ve uydu yayınları aracılığıylada tüm dünyadan online olarak radyo fenomen dinleyebilirsiniz.

Radyo Fenomen CANLI YAYIN

adyo_fenomen

Radyo Fenomen Dinle

Fransa’da yaşadığı on senelik hayatında “Olivier Mauxion” radyo yayını yapımcılığı ve sunuculuğunun ardından 1995 senesin de Paris’te bulunan OUI FM’in program yayın yönetmeni oldu. 1998 senesinde yaptığı Amerika yolculuğunun ardından uluslararası çapta canlı yayın yapan radyolarda danışmanlık görevini üstlendi ve dünya çapında değişik formatlar geliştirdi. Yilne aynı yıl içerisinde İstanbul’a yaptığı bir seyahat esnasında Türkiye’de çok önemli bir yere sahip olan  medya grubunun sahibi olan Cem Hakko ile tanıştı ve onun radyo grubu olan Power Group bünyesinde baş danışman sıfatıyla çalışmaya başladı.

2006 senesinin sonlarında Olivier Mauxion, Türkiye’de özel geceler ve diskolarda yerli ve yabancı tüm hit parçaların bir arada çalındığını, insanların bunu çok sevdiğini fark etti ve bu tarzda yayın yapan yepyeni bir radyo kurdu.

İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir deki frekanslarıyla online yayınlarını son sürat sürdürmeye devam etmekte olan radyo fenomen, sloganındaki gibi gerçekten hit müziğin daimi tek adresi olmaya kararlı. Radyo Fenomen dinlemek ve sevdiğiniz müzikleri femomen araçılığıyla paylaşmak için sayfamızı takip etmeye devam edin.

Radyo Fenomen Online

Radyo Fenomen İletişim
Radyo : Canlı Dinle, Radyo Dinle, Web Radyo, Frekanslar, Yayın Akışı, Ilk 10
Müzik : Müzik Haber, Sanatçı, Konserler, Videolar…
iletisim : Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul – Tel: 0216 474 60 60
Teknik sorunlar için: [email protected]

Radyo Fenomen Frekans

İSTANBUL 100.4 Mhz
İZMİR 98 Mhz
BURSA 100.4 Mhz
ANKARA 98.8 Mhz

UYDU – FREKANSI – POLARİZASYONU – SYMBOL RATE

FEC TÜRKSAT 3A 42º – 11.096 MHz – V-DİKEY – 30.000 Msym/S – 5/6

Check Also

Pal FM

Dünyanın en kaliteli dijital alt yapı ve teknolojileri ile çalışan Pal FM radyosu dinleyicilerine mükemmel sunum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir