Radyo Güney

Her kesimden insanı kendisine bağımlı yapabilecek kadar kaliteli bir radyo olan Radyo Güney  FM, 1994 yılında Adana’da kuruldu. Bölgesel olarak güçlü bir vericiyle 99,2 frekansında yayın yapmaktadır. İlk önceleri pop müzik dalında yayına başlayan ve 1999 yılında Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla güncellenen radyo artık Anadolu rock, Türk halk müziği, Anadolu pop, etnik müzik, özgün müzik ve alternatif müzik türlerinde yayın yapmaktadır. Son zamanlardaki teknolojik değişimden etkilenen Radyo Güney Fm de online yayına başlamış ve pek çok platformdan dinlenilebilmektedir.

Yayınlarında isteklere, mesajlara önem veren ve yayınlarına dinleyicileri de zaman zaman katan Güney FM 16 saat program dahilinde ve 8 saat de otomatik yayın yapmaktadır. Radyoda yayın yapılan türler hem hedef kitlenin gönlünü kazandırdı hem de kültürel ve tarihi değerlerden de kopulmadan modern müziği kulaklarımıza serdi. Geniş müzik yelpazesiyle kuruluşundan gelen “en iyisi olmak” felsefesini birleştirerek her zaman en iyi olmak için çabaladı ve bölgesinde çok güçlü bir yer edindi. Kendi kitlesini oluşturduğu gibi haklın da kopamadığı bir radyo haline gelen Güney Fm’i Adana’da gittiğiniz her yerde, her dükkandan duyabilirsiniz.

Radyo Güney FM – Çukurova’nın alternatifsiz Türkü radyosudur. İnternet üzerinden de olmak üzere 24 saat ve aralıksız yayın yapıyor olması Güney Fm’in Konumunu ve sorumluluklarını öncelikli yapmaktadır. Radyo Güney dinlemek için sayfamızı sürekli ziyaret edebilir. İnternette gezinirken canlı radyonuzu da dinleyebilirsiniz.

Radyo Güney CANLI YAYIN

adyo_guney

Radyo Güney Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Güney Adana dinleyicisi için yerel frekansı 99.2 FM bandı olan radyoyu bulunmakta olduğunuz sayfamızdan da devamlı takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67

Check Also

Radyo Özgür

Radyo Özgür, ekim 2000 tarihinde bir grup yoldaşın kardeşlik, bağlılık ve sevgi bağlarını arttırmak ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir