Radyo Habibullah

Radyo Habibullah, bir online radyo kanalı olmakla beraber, İslami tasavvuf üzerine tematik ve dini yayınlar yapmaktadır. Kısa zamanda göz ardı edilemeyecek sayıda dinleyici kitlesine ulaşan radyo, bir çok ulusal ve yerel radyonun web sayfalarındaki dinlenme oranlarını açık ara geride bırakmıştır. Her geçen gün dinleyici sayısını artıran ve büyüyen Radyo Habibullah ailesi; tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine bu zor dönemlerde yardımcı olmak,  fesada dışarıdan sade bir vatandaş gözüyle objektif ve tarafsız bir biçimde çözüm önerileri sunmayı kendine ilke edinmiş bir avuç insanın emeği ile yayınlarını sürdüren bir radyodur. Radyo Habibullah dinleyicisiyle iletişimi güçlü bir radyo olup, canlı yayınlarında aldıkları istekleri ve ilahileri dinleyicisine anında ulaştırmaktadır. En güzel ilahiler, şiirler, en yeni albümler, ilahi müzik dünyasından en güncel haberler, birbirinden sohbetli programcıları, sağlam bir yönetim kadrosu ile Radyo Habibullah günden güne daha da büyümektedir. Radyo Habibullah dinleyicisi olarak sizde internet sitemiz üzerinden Radyo Habibullah Fm ‘i kesintisiz canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Habibullah CANLI YAYIN

adyo_habibullah

Radyo Habibullah Dinle

Radyonun yayın akışı ve programları hakkında güncel bilgiler edinemedik. Kanalın yayınlamasından itibaren sitemize de ilave edilecektir.

Frekans Bilgileri
Radyo henüz fm frekans yayınına sahip değildir. Karasal yayına geçişi gerçekleşirse frekanslar sitemize eklenecektir.

İletişim Bilgileri
Anadolu irtibat
İbn-i Sina Mahallesi Yıldırım Beyazıt Sokak No : 37 Derince / KOCAELİ
Yetkili: Ahmet KURT
Telefon: 0534 932 29 76
Avrupa irtibat
Yetkili: Şefik ÖZDEMİR
Telefon: 0212 638 88 23
Gsm: 0532 579 25 74 

Check Also

Radyo Faruki

Radyo Faruki dinleyicisine içerik olarak din üzerine ve tasavvuf alanında yayınlar sunmaktadır. Henüz frekanslı yayınları bulunmayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir