Radyo Hazar

Radyo Hazar Elazığ‘da 92.0 frekansı ile yayın yapan yerel radyo kanalıdır. Radyo genel olarak arabesk ve fantazi müzik kategorisinde parçalar çalmaktadır. Radyo Hazar “Elazığ’ın Kralı” sloganını kullanmaktadır ve tüm Elazığ haklı tarafından oldukça popüler olan radyo bu yörede sevilerek dinlenilmektedir. Radyo dinlemenin Elazığ’daki karşılığı Radyo Hazar dinlemektir. En sevilen arabesk üstatları ; Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses, Bergen, Azer Bülbül, Selahattin Özdemir, Hüseyin Altın, Cengiz Kurtoğlu, Güllü .. gibi ünlü sanatçılarımızın unutulmayan arabesk eserleri sık sık radyoda yayınlanmaktadır. Arabesk müzik dinleyicilerinin severek dinleyeceği bu radyoyu şuan bulunmakta olduğunuz fm & radyo dinleme sayfamız adresinden de devamlı canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Hazar CANLI YAYIN

adyo_hazar

Radyo Hazar Dinle

Yayın Akışı
Radyo’nun internet sayfasında henüz sabit bir yayın akışı yayınlamamış olmakla beraber, program ve programcıları hakkında da ayrıntılı bilgi paylaşılmamış. Radyo Hazar web sayfasında bu tanımlamaları yayınladığında sitemizde şuan bulunduğunuz Hazar FM sayfası da otomatik güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

Radyo Hazar Frekans

Frekans Bilgileri
Elazığ’dan 92.0 frekans bilgisi ile dinleyebileceğiniz bu yerel radyo kanalını internet ile radyohazar.com veya fmradyodinle.com adreslerinden canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Radyo ile iletişime geçmek için http://www.radyohazar.com/iletisimhatti.php adresini kullanarak Radyo Hazar Elazığ yetkililerine yazabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Veya HAZAR yaz bir boşluk bırak mesajını yaz 3969 gönder.

Check Also

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir