Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet eden radyo imparator, 105,8 frekansı ile başta İstanbul olmak üzere Marmara’nın pek çok ilinde dinlenebilmektedir.

Dijital ses kalitesi ile dinleyicilere evinde misafir hissiyatı verdiren radyomuz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren yönü ile İstanbul’ un radyo dinleme konusunda en çok tercih edilen frekanslarından biri olmuştur. Arabesk müziğinin öncüsü olan ve her gün binlerce müziği bu tarzı seven kişi ile buluşturan radyomuz, yayın akışı ile de sizlere farklı bir dinleti sunmayı şiar edinmiştir. Radyo imparator dinle seçeneği ile sizde hem sektörün yeni isimlerinin şarkılarını dinleyebilir hem de tutkunu olduğunuz şarkıcıların parçalarını telefon ya da sms yolu ile istekte bulunarak dinlemeyi başarabilirsiniz.

Canlı radyo imparator dinlemek için sadece bir radyonuz olmasına gerek yok. Bize bilgisayarınızdan, cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de ulaşabilir ve 7 / 24 akıcı bir şekilde yayınlarımıza iştirak edebilirsiniz. Fantazi ve arabesk müziğinin öncülerinden olan radyomuz ara sıra sizlere sunduğu popüler müziklerle de farklı bir soluk sunmayı başarmıştır. İstanbul’ da her geçen gün dinleyici sayısını arttıran radyomuz, her türlü etkinlik, panel ve sosyal kampanya gibi konulara da destek olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Sizde arabesk müzik seviyorsanız başka bir adres aramanıza gerek yok. Hemen radyo imparatora gelin, istediğiniz parçaları online ve kesintisiz bir şekilde dinlemenin tadını çıkarın. Tüm ziyaretçilerimize ve dinleyenlerimize keyifli, sağlıklı ve mutlu haftalar diliyoruz.

Radyo İmparator CANLI YAYIN

adyo_imparator

Radyo İmparator Dinle

Frekans Bilgileri
Balıkesir : 103.5
Bursa : 98.1
İzmir : 107.3
İstanbul : 105.8
Tekirdağ : 98.5
Kocaeli : 98.1

İletişim Bilgileri
Adres : Küçükçamlıca Mah. Üçpınar Cad. Yanık Sok. Nu:2 HK Plaza Üsküdar – İstanbul
Telefon : +90 (216) 402 17 17

Check Also

Hasret FM

Samsun 96.0 frekansı ile halkın her kesimine hitap edebilecek yayın akışı olan Hasret FM, yıllardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir