Radyo Kordelya

RADYO KORDELYA, bölgesel yayın merkezi İzmir olan radyo TÜRK SANAT MÜZİĞİNİ dinleyicisine en iyi şekilde aktarmaktadır. Radyo Kordelya dinleyicisine karasal yayınlarında 85.5 Kordelya frekansı ile sadece İzmir ilinden hizmet verebilmektedir. Hangi müzik olursa olsun, günümüzde ki hit parçaları ile geride bırakabilecek Türk Sanat Müziğinin duayenlerini size her zaman dinletmeye devam edecek olan radyo ilhamını İzmir’in kordon boyundan almıştır. Özgürlüğü kalitesinde olan ve çizgisinden hiçbir zaman çıkmayan radyo belirli dinleyici kitlesi ile gönülleri fethetmeye devam etmektedir.

Radyo Kordelya, kordon boyu olan ülkemin en güzel şehri konumunda ki İzmir den yayın akışını sürdürmektedir. Ruhunuzu dinlendirecek, kendinizi dinleyebileceğiniz ve bir yerlerde hala unutamadığınız eski sevgiliyi size her daim hatırlatacak şarkıları bu radyoda dinleyebilir geçmişe yolculuk serüvenine çıkabilirsiniz. Özellikle en çok dinlenen ve hala unutulmayan şarkıların dilden dile gelmesinden ötürü hala ilk günkü gibi varlığını sürdüren parçaları bünyesinde barındıran radyo geçmişin izlerini taşımaya ve size iletmeye devam etmektedir. Özel anlarınızı tekrara yaşatacak olan şarkıların tümünü bu radyoda dinleme imkânı bulabilirsiniz. Kelimelerin büyüdüğü, nakaratların büyülendiği şarkılarda herkes geçmişteki izlerini aramaya çalışacaktır, dopdolu yayınları ile size ulaşmayı amaçlayan radyo kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Siz de geçmişinizde en çok sevdiğiniz ve dinlediğiniz hatta sevgiliye armağan ettiğiniz şarkıları artık bu radyo sayesin de dinleme imkânı bulabilirsiniz. Kıskançlığı, sevgiyi, hasreti, ayrılığı ve sevgiliyi en güzel anlatan hala unutulmamış sanatçıların sessinden dinleyerek ruhunuzu yenileyebilirsiniz.

Radyo Kordelya, aşkların güzelliği, sevgiliye olan hasreti anlatmanızda size yardımcı olacak ve geceler boyu sizi yalnız bırakmayacak şarkıları ile her zaman sizin yanınızdadır. Kaliteli müziğin, enstrümanların keskin sessini bu şarkılarda yaşayın ve bir defa daha radyonun yapmış olduğu yayınlar sayesinde sevgiliyi en iyi şekilde anın. Radyo Kordelya dinleyin ve bu şarkılarda keyiflenin.

Radyo Kordelya CANLI YAYIN

adyo_kordelya

Radyo Kordelya Dinle

Frekans Bilgileri
İzmir 85.5
İkamet yeriniz İZMİR ise gerçekten çok şanslısınız çünkü 88.5 Radyo Kordelya fm frekansı ile Türk Sanat Müziğine doyabilirsiniz. İzmir’de ilimizde konaklamayan TSM severler için bu radyoyu dinlemenin diğer bir yolu internet üzerinden bulunduğunuz sayfaya sık sık erişim sağlamanızdır.

İletişim Bilgileri
Radyo Kordelya İzmir
Özel İzmir 92.5 Genç Fm Görsel ve İşit. Med. Yay. Tic. Aş.
Adres: 1649 Sokak No:17 Turan / İzmir
Faks: (0232) 383 03 19
Telefon: (0232) 366 80 12
Kordon Medya Grubu
Faks: 0232 462 74 53
Telefon: 0232 462 54 56

Check Also

Ankara Polis Radyosu

Ankara Polis Radyosu Türk Sanat Müziği ile Türkiye genelinde ulusal yayın frekansına sahip ve dinleyici kitlesini her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir