Radyo Mood

Radyo Mood şubat 2002’de kurulmuş bir internet radyosudur. Radyo İstanbul’dan yabancı müzik yayını yapmaktadır. Yabancı müzik tarzını dünyaya yolculuk anlayışı ile sizlere jazz (caz) ve klasik müzik türlerinde birbirinden güzel seçkin parçalar ile sunmaya çalışmaktadır. Radyo dinleyicilerine, modern rock’tan jaaz’a, world’den soul’a, ambient music’ten indie’te, lounge’ten modern soft’ta kadar çok geniş müzik yelpazesine sahiptir. Radyo Mood dinleyicisine yayınladığı müziklerin tarzını genel olarak “Easy Listening” ismiyle adlandırmıştır. Bu sayede radyoda çalan parçaların hepsinin ortak bir tarz doğrultusunda olması dinleyicilerin de sadık bir dinleme kitlesi oluşturmasına katkıda bulunmuştur. Çünkü çoğu kişi radyo dinlerken sunucuların ya da program hazırlayıcıların çaldığı parçalarla zaman geçirmek ister ancak genel olarak çalınan parçaların da yakın tarzlarda olmasından yanadır.

Radyo Mood sizlerin isteklerini önemseyerek yayın içerisine direk olarak girmenize olanak sağlamaktadır. Dinleyici ile iletişimin güçlü olduğu böyle bir radyoyu sitemizden de rahatça takip edebilirsiniz. Ayrıca radyoda bulunan programlar sizlerin sadece müzik dinlemekle kalmayıp müzik dünyasında olan gelişmeleri de takip etmenizi sağlamaktadır. Yayınlanan müzik haberleri ile merak ettiğiniz konular hakkında ayrıntılı ve doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Radyonun en çok üstünde durduğu ve önemle dikkat ettiği bir konu da yeni çıkan albümlerdir. Radyoda gün boyu çalınan tarzda çıkartılan dünya çapındaki tüm albümler yakından takip edilmekte ve oluşan yeni bir bilgi direk olarak dinleyenlerle paylaşılmaktadır. Aynı şekilde radyo ve sizler tarafından yakından takip edilen müzisyenler ve müzik gruplarının konserleri yakından takip edilmekte ve meraklılarına güncel bilgiler verilmeye çalışılmaktadır. Mood FM tüm gün yayınlarında çaldığı dinlendirici, rahatlatıcı ve sofistike; acoustic, old record, world music, soundtrack, soul, pop tarzındaki müziklerin yanı sıra tecrübeli kaliteli programcıları ile jazz, classic ve easy listening türlerinide yayınlayan Radyo Mood, ayrıca hergün gece saat 02.00 ile 04.00 arası chill-out tarzında parçalar çalarak, çok yönlü bir radyo olduğunu kanıtlamakta ve her an kulaklarınızda olmayı sürdürüyor.

Radyoda sizlere müzik ziyafeti veren programcıların ve dj’lerin farklı parçalar bulması ve onları listelerine eklemesi sizin radyoyu dinlerken yeni parçalarla tanışıp daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. Radyo Mood “Az tekrar” ve “Az anons çok müzik” yayın anlayışını benimsemiştir. Daha önce de söylediğimiz gibi radyonun sloganı dünyaya yolculuk. Yani programcı ve dj’ler tarafından sizlerin beğenisine sunulan listeler dünya genelinde çıkan ve sıkı bir şekilde takip edilen kişilerin parçalarından oluşmaktadır. Siz de bu tür müziklere ilgi duyuyorsanız sitemizde bulunan Radyo Mood’u takip edebilir ve Radyo Mood programları ile zevkli zaman geçirebilirsiniz. Beğeneceğinizi garanti ederek sitemizi düzenli ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Radyo Mood CANLI YAYIN

adyo_mood

Radyo Mood Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Mood hali hazırda yayın yapabildiği bir frekansa sahip değildir. Radyo Mood frekans yayınlarına başladığında sayfamız güncellenecektir. Online Radyo Mood dinleyebilmeniz için bu sayfa sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgileri
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0537 694 14 70

Check Also

Radyo Mydonose

1988 yılı 12 Ocak tarihinde Ankara’da ve 8 Haziran’da ise; tüm Türkiye Radyo Mydonose adı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir