Radyo Slow Time

Radyo Slow Time, yayınlarında düzgün Türkçe ile yayın yapan ve alanında iyi eğitim almış dj lere yer veren radyo 07:00 – 23:00 saatleri arasında canlı yayın yapmaktadır. Türkiye’ de sevilen ve en çok dinlenen radyolar arasında yer alan slow time, slow ve aşkı en iyi anlatan şarkılarını kaliteli yayın akışı yaparak dinleyicilere ulaştırmaktadır. Siz de kendinizi ve aşkınızı en iyi anlatan şarkıları dinleyerek zamanın akışında kendinizi kaybedebilir, ruhunuzu dinlendirme imkânı bulabilirsiniz.

Radyo Slow Time, sakinliği, huzuru ve romantikliği yaşamayı sevenlerin radyo dinleme sayfası olarak, imkânsız olarak gördükleri aşklarına itiraf edemedikleri tüm sözleri melodi halini şarkılarda dinleyerek anılarını yaşayabilir, uzaktaki sevdiklerine armağan edebilirler. Evinizdeki radyodan, iş yerinizden, araçlarınızla seyahat ederken dinlediğiniz radyoyu artık online sistemi kullandığımız ve günümüzün olmazsa olmazlarından internet sayesinde de canlı dinleyebiliriz. Özellikle son yıllarda teknolojik çağı olarak nitelendirilen ve internet kullanıcıların artması nedeniyle günlük yaşantımızda yaptığımız tüm işleri internet ormanında kolaylıkla yapabilmekteyiz. En büyük keyfimiz olan müziği de artık internet ortamından, dinlemek istediğimiz radyonun sitesine girerek online dinleyebilir, keyifli dakikalar yaşayabiliriz. Radyo Slow Time FM artık internet ortamından da dinleyicisine kolaylıkla ulaşabilmekte, istedikleri romantik müziklerini yayınlarında ki programlarında yer vermektedir. Romantik müzik dinleme keyfine siz de varın. Kullanıcıların online sistemde ücretsiz olarak istedikleri müziği dinlemelerini sağlayan sistem, her geçen gün daha fazla dinlenmesi sayesinde kalitesini ve hizmetini en üst seviyeye taşımıştır. Dinleyiciler, sürekli dinledikleri radyo slow time müzik sitesine bu sistem ile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.

İstasyon “Kalbinin Sesi” sloganı ile canlı yayın hayatını sürdüren Radyo Slow Time, aşkın sesi ve aşk şarkılarının özel adresi olarak birbirinden kaliteli müzikler ile akıllara yer etmiş sevilen eski ve yeni şarkıları kusursuz dj anonsları ile radyo dinleyicisiyle buluşturuyor. Radyo Time, romantik müziği siz dinleyicilere en iyi şekilde ulaştırmayı amaçlamış ve en son çıkan slow şarkıları bünyesinde barındırmaktadır. Yayınlarında kullandıkları son teknoloji ile kaliteli yayınlarına devam etmektedir.

Radyo Slow Time CANLI YAYIN

adyo_slow_time

Radyo Slow Time Dinle

Frekans Bilgileri
Ankara 89.0 – Ankara
İstanbul 91.2 – İstanbul
İzmir 107.0 – İzmir
Adana 108.0 – Adana
Antalya 92.3 – Alanya
Balıkesir 94.0 – Balıkesir
Balıkesir 94.0 – Bandırma
Bursa 107.5 – Bursa
İçel 107.6 – İçel
Kayseri 92.3 – Kayseri
Kocaeli 88.1 – Kocaeli
Konya 88.5 – Konya
Kütahya 101.0 – Kütahya
Malatya 94.1 – Malatya
Muğla 91.2 – Marmaris
Osmaniye 91.4 – Osmaniye
Samsun 101.7 – Samsun
Tekirdağ 88.6 – Tekirdağ
Ş.Urfa 102.0 – Şanlıurfa
Zonguldak 94.7 – Zonguldak

Uydu Bilgileri
Uydu: Türksat 3A
Frekans: 12.729 Mhz Vertical (Dikey) Polarizasyon
Symbol: 30.000 Symbol Oranı
Fec: 5/6

Yukarıda belirttiğimiz Radyo Time FM frekans ve uydu bilgileri ile Türkiye genelinde Radyo Slow Time dinlenmektedir. Ülkemizin hemen hemen her yerinden radyo istasyonumuzun frekanslarına ulaşabilir ve Radyo Slow Time canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Slow Time irtibat

İletişim Bilgileri
Adres : Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Telefon : +90 0212 363 0 444
Faks : +90 0212 363 0 404
E-mail : [email protected]

Check Also

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir