Radyo Trafik

Her gün İstanbul trafiğinde zaman geçirmek durumunda kalanlar için son derece ideal bir yayın politikasına sahip olan Radyo Trafik, yayın akışı boyunca çeşitli pek çok trafik haberlerine ve bilgilendirmelerine önemle yer vermektedir. Bu sayede gerek içeriği olarak gerekse de yayın akışı olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olan radyo, farklı yayın akışı ile genel olarak trafik konulu program ve haberlere yer vermesinin yanı sıra Türkçe pop, slow ve yabancı pop müziklerine de yer vermektedir.

Radyo Trafik tüm bunlarla sınırlı kalmayıp, İstanbul halkının dahil olabileceği çeşitli sosyal aktivite ve organizasyonları da yayın akışı boyunca duyurmaktadır. Trafik haberleri sık sık güncelleyen Radyo Trafik FM, gün boyunca dinleyicisini bilgilendirmek adına çeşitli dj’ler ile gün boyu yol durumu programları yapılmaktadır. Bu programlarda İstanbul trafiği ve sosyal hayatı yer yönü ile ele alınarak, İstanbul ilinin belli başlı sorunlarına da bu doğrultuda değinilmektedir. Tamamen halkın talepleri doğrultusunda bir yayın politikası belirlemiş olan Radyo Trafik, İstanbul halkının sesi oluyor ve hem trafik hem de diğer sosyal konular da halkın sesini duyuruyor.

Özellikle İstanbul köprü trafiğini gün boyunca takip etmek isteyen dinleyiciler için son derece ideal bir yayına sahip olan Radyo Trafik, İstanbul ilinin 104.2 frekansındaki FM bandı üzerinde karasal yayınını gerçekleştirir. Radyo Trafik dinlemek için ise pek çok alternatif yayın dinleme seçeneği bulunmaktadır. Bunun için karasal yayınını yani 104.2 frekansını İstanbul’da dinleyebilir ve düzenli olarak sayfamız www.radyosonses.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yani karasal yayın imkanı dışında, Radyo Trafik internet bağlantısı üzerinden de, online olarak sorunsuz bir şekilde dinlenebilir. Siz de hemen şimdi tıklayarak Radyo Trafik dinlemeye başlayabilir, İstanbul’un başlıca trafik haberlerini bu radyo sayesinde edinebilirsiniz.

Radyo Trafik CANLI YAYIN

adyo_trafik

Radyo Trafik Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Trafik 104.2 frekansı ile İstanbul ve çevresinden dinleniyor.

İletişim Bilgileri
Telefon : CANLI RADYO: 0212 363 0414 / Şikayetleriniz: 0212 363 0475
Faks : 0212 3630400
E-mail : [email protected]
Adres : Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No : 65 Sarıyer / İstanbul

Check Also

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir