Radyo Voyage

Radyo Voyage, İlk canlı yayınını ocak ayının 21 ci günü Doğuş Holding tarafından satın alınan Nostalji Türk’ün frekansı üzerinden başlayan, Türksat 3A uydusundan ve Bursa, İstanbul vilayetleri çevresinden radyo dinlenebilmektedir. Türkiye’nin ilk New Age, Ambient müzik yayını yapan güçlü radyo frekansıdır. Radyonun müzikal anlayışı ve yayın kimliği kendi kulvarında özel bir radyo olmayı amaç edinmiş, “dünyanın müziğine yolculuk” sloganıyla da bu özel amacının misyonunu siz değerli dinleyicilerimize aktarmayı hedeflediğini bariz bir şekilde belli edilmiştir. Radyo Marmara bölgesinde 107.4  frekansından Radyo Voyage dinlenilebilmektedir.

Müzikal kimliği ve kurgusuyla  Dünya müziğindeki uluslar arası etkileşimi gün yüzüne çıkaran Radyo Voyage ; Klasik Müzik eserlerinin sıra dışı, modern hatta deneysel yorumlamalar ile etnik alt yapılar dikkate alınarak “New Age”  türündeki müzikleri dinleyebilirsiniz. Günlük sıkıntılarınızdan kurtulmak istediğinizde keyifli ve huzurlu bir program dinlemek istediğinizde tercih edilebilecek radyoların başında gelir. Dinleyicilerinin de eşlik edebileceği  bir şekilde hazırlanan yayın programları, Ambient, Avant ClassicalEthnic JazzNew Age, Down TempoPop Classic, Gregorian Pop, Soundtrack ve World Music gibi ortak noktaları ‘yenilikçi farklı ve denemeci’ olan müzikal eserlere yer verilmektedir.

Radyo Voyage CANLI YAYIN

adyo_voyage

Radyo Voyage Dinle

Programlar
Program : Gourment De La Musique ( Cumartesi 20:00 – 21:00 )
Salih SAKA ‘ dan lezzetli mi lezzetli bir müzik programı sizlerle ; Caz, funk, nova,  soul, latin caz ve bossa müzik türlerinin en popüler parçaları ile meydana getirilen mükemmel kaynak niteliğindeki radyo voyage dinleyicileri için keyifli bir program.

Program : Hayellere Yolculuk ( Cuma 18:00 – 20:00 )
Neslihan Yavuzer Behmuaras ‘ın hazırlayıp sunduğu ve  her cuma akşamı siz değerli dinleyenlerimiz ile buluştuğu dünyanın müziğine hayaller ile dolu bir yolculuk ve NewAge,Soundtrack,Abient,World müzikler bu programda sizleri bekliyor. Radyo Voyage dinleyin..

Radyo Voyage Frekans

Frekans Bilgileri
İstanbul: 107.4
Bursa : 93.8
Türksat 2a / 3a üzerinden 11054 h 30000 frekansı

İletişim Bilgileri
Telefon: (0212) 335 00 00
E-mail: [email protected]

Günlük stres ve koşturmacalardan bezdiniz mi? Mola vermek mi istiyorsunuz?, hayatınıza anlam katabilecek size keyfi ve huzuru tattırabilecek bir değişikliğe ihtiyaç duyuyorsan;  sizi hayallerinizle buluşturacak, dilerseniz yaptığınız işe sizi konsantre edecek, size yardımcı olacak, çevrendeki güzellikleri fark etmenizi sağlayacak işte bu radyo  Radyo Voyage dir.

Müzik çeşitliliğine ve yayın formatına yeni bir anlan yükleyen radyo, bir dj radyosu olmadıklarını adeta dinleyicilerinin dinlenme odaları, başka  bir deyişle hiç bir yerde hiç işitmedikleri müziği tatmadıklarına yardımcı olan özel müzik dünyalarıyız. Çünkü “Voyage”, 10 dan fazla değişik müzik tarzını bir arada topluyor ve kaynaştırıyor.

Check Also

Radyo Mydonose

1988 yılı 12 Ocak tarihinde Ankara’da ve 8 Haziran’da ise; tüm Türkiye Radyo Mydonose adı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir