Radyo Zafer

Türkiye’nin ilk özel radyolarından biri olarak 1993 yılında Ahmet Zafer, kardeşi ve dostları tarafından kurulan Radyo Zafer her geçen gün artan popülaritesiyle günümüzde de yayınlarına devam ediyor.

Dinleyicilerinin isteklerini ve mesajlarını en kısa sürede yayınlayan, kendini dinleyicilerine göre yapılandıran ve hizmet için en uygun forma bürünen Radyo Zafer bu yüzden kendi dinleyici kitlesini yaratmış ve zaman içinde yerini sağlamlaştırmıştır. Ahmet Zafer kendisini radyosuna adamış ve radyosu artık hayatı olmuştur, onun en kıymetli varlığı olan radyosu onun yaşam biçimidir. Böyle bir aşk ve değerle her geçen gün en güncel parçalarla kendini yenilemekte ve rejenerasyonun radyolar için de olabileceğini bizlere göstermiştir.

Radyoda özgün müzik, arabesk, halk müziği, popüler sanat müziği gibi pek çok slow türde yayın yapılmakta ve pek çok programı olan Radyo Zafer’de dinleyiciler de çoğu zaman yayına dahil olmaktadır. Haber, hava durumu ve promosyonlu reklamları bulunan radyo sahip olduğu değerleri engin deneyimiyle harmanlayarak bize enfes bir tat ve müzik zevki sunmaktadır.

Malatya ve çevresinde yöresel radyo olarak kurulan, bölgesel olarak Radyo Zafer dinleyicisi 98.3 frekansından hala dinlenebilen radyo uzun zamandır internet üzerinden de 7/24 yayınına devam etmektedir. Resmi web sitesi üzerinden her türlü bilgiye, güncel haberlere , müzik kliplerine , video ve foto galerilere ulaşabilirsiniz. Radyo Zafer dinlemek için https://www.radyosonses.com/ bağlantısından Radyo Zafer araması ile mevcut radyomuzu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Zafer CANLI YAYIN

adyo_zafer

Radyo Zafer Dinle

Frekans Bilgileri
Radyonun karasal yayınlarını memleketimizin Malatya ili üzerinden 98.3 frekansı ile Radyo Zafer dinlenebilir.

İletişim Bilgileri
Şirket Adı : Zafer Kardeşler Basın Yayın Reklam ve Pazarlama A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı : Ahmet ZAFER
Adres:Fuzuli Caddesi No : 10/5 MALATYA
mail : [email protected] / [email protected]
Telefon : 0422 325 83 20
ZAFER yaz boşluk bırak mesajını yaz 3969′a yolla

Check Also

Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir