Retro Türk

Retro Türk, nostalji parçalar ile klasik müzik türlerindeki şarkıları sandıktan çıkaran Retro FM, canlı yayın programlarıyla ortaya çıkan, mükemmel bir yayın akışı yakalamayı başarmıştır. Yıllar geçse bile hiçbir şekilde modası bitmeyen şarkıları bir araya toplamaktadır. Online olarak radyo dinlemek ve keyif yaşamak için tercih edebileceğiniz klasik müzikler kulağınıza hitap edecektir. Günaydın Türkiye ile sabaha hoş bir sedasıyla zamansız müziklerin buluşarak kulakların pasını silmektedir. Radyo dinlemek birçok insan için vazgeçilmez çok önemli bir alışkanlıktır. Karnaval sitesi içerisinde yer alan radyo Retro Türk yayınları kaliteli programlarıyla müziğin keyfine doymanız için oldukça idealdir. Radyolar insan kültürlerinin aynası olmakla beraber; bilgi almak, güncel haberleri öğrenmek, spor gibi bir çok alanda insanlığa hizmet sunmaktadır.

Kimisi klasik, kimisi arabesk, kimisi rock-rap, kimisi slow olarak birçok tarzda şarkıları sever ve yayınlanmasını bekler. Çünkü radyo sadece işitsel bir iletişim aracı olduğundan dolayı sürekli aynı türdeki parçalar dinleyicinin bir süre sonra dikkatinin dağılmasına ve radyoyu kapatmasına sebep olacaktır. Bu yüzden sitemiz www.radyosonses.com radyo yayınlarını belirgin ana kategorilere ayırmıştır. Sizde kaliteli bir şekilde radyo programı dinlemek için Retro Türk radyo frekansını seçmelisiniz. Çünkü kanalımız online yaptığı yayınlar ile birçok kitleye ulaşmış olup Türkiye ’nin sesi olan kaliteli sunucuları ile hoş sedalar yaşatıyor. Eski sanatçılardan seçmeleri bir araya getiren Retro Türk güzel nostalji müzikler ile zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Retro Türk yıllarca süre gelen müzik keyfini miras gibi devam ettirmektedir. Klasiklerin aslında yeni bir şarkı niteliğinde olma havasını dinleyicisine en iyi şekilde yaşatmaktadır. Çünkü çok sevilen sanatçıların şarkıları yıllar geçse de hala ilk günkü tazeliğini koruduğuna inanmaktadırlar. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz ile radyo dinlemenin tadını çıkartmak adına kesinlikle karnaval sitesinde bulunan bu radyoyu dinlemek için seçmelisiniz.

Retro Türk CANLI YAYIN

etro_turk

Retro Türk Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Retro Türk FM bandına sahip olmamakla beraber, sadece internet üzerinden dinlenebilir. Bu karnaval radyosunu şuan bulunmakta olduğunuz sayfamızdan sürekli online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir