Rock FM

Rock FM, ister yabancı isterse Türkçe olan rock müzik kapsamındaki tüm şarkıların yayınlandığı bir radyo istasyonudur. Rock FM yayınlarında dünyadan ve Türkiye’den rock müzik kategorisindeki şarkılar çalınmaktadır. Rock müziğin sert tınılarını hissedebileceğiniz kadar çok kaliteli bir ses yayını ile dinleyicisine ulaşan bu radyo istasyonunun program sunucuları da oldukça iyidir. 94.5 FM frekansından yayında olan Rock FM’e internet üzerinden de erişerek canlı dinleyebilirsiniz.

Rock FM, rock müzik kültürünü çok iyi bilen ve rock müziği bir yaşam tarzı olarak kabul eden geniş bir programcı kadrosuna sahiptir. Programcıların yayınlanan müzik ile ilgili bilgi ve birikimleri de yayınlanan programların kalitesine yansımaktadır. Sert müzik dinlemekten hoşlananların vazgeçemediği radyo olan Rock FM, rock müzik türlerinin tamamını yayınlamaktadır. Türk ve dünya rock piyasasının ses getiren şarkılarını her an dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonu arıyorsanız doğru adresi çoktan buldunuz. Rock FM sayesinde en popüler ve en sevilen rock şarkıları dinleme olanağınız vardır. Müziğin içindeki ruhu paylaşmayı kendisine ilke edinen bu radyo kanalımız rock müzik türünden hoşlanan herkesin dinleyebileceği bir fm radyodur. Rock FM dinleyicisi; Pop-Rock’tan Metal’e kadar dünyadaki en geniş rock şarkı arşivlerini online dinleme şansına sahiptir. Rock FM canlı yayın programları hazırlanırken dinleyici kitlesinin dinlemek isteyebileceği türdeki şarkılara sık yer verilirken hemen her kesimin beğeni ve istekleri de ön planda tutulmaktadır. Günlük yayın akışında rock müziğin başlangıcından günümüze kadar geçen süreçteki tüm zamanlarına ve türlerine göre ayrıştırılan şarkılara günün her saati yer verilmektedir.

Rock FM, Türkiye’de rock müziğinin dinleyici kitlesini artırmak, var olan dinleyiciyi memnun etmek, yapılan ve yapılacak organizasyonlara sonuna kadar destek vermeyi kendine amaç edinmiş bir radyo istasyonudur. Rock FM yayınlarına Türkçe olan rock şarkıların tüm örneklerine de yer verilmektedir.

Rock FM CANLI YAYIN

ock_fm

Rock FM Dinle

Frekans Bilgileri
İstanbul 94.5 Rock FM dinlenebilir.

İletişim Bilgileri
E-posta: [email protected]
İnternet Sayfası: http://www.rockfm.com.tr
Stüdyo: Altunizade – Üsküdar
Yer: İstanbul – Türkiye

Check Also

Radyo Mydonose

1988 yılı 12 Ocak tarihinde Ankara’da ve 8 Haziran’da ise; tüm Türkiye Radyo Mydonose adı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir