Tiryaki FM

Konya’ nın en çok dinlenen arabesk müzik adresi olan Tiryaki FM, 101. 4 fm bandında siz dinleyicilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Sunduğumuz programlar ve yayın akışı ile günümüzün ve geçmişe dair tüm fantazi arabesk parçalarının müdavimi olan frekansımız, binlerce kişiye kaliteli ve saygın müzik dinleyebilmek için hizmetine ara vermeden devam etmektedir. Sizlere online olarak da ulaşabilmek ve bir tık uzağınızda yer alabilmek için hazırladığımız internet sitemizin de yayın hayatına devam ettiğini belirtmek isteriz.

Eğer siz de dijital platformdan bizi kesintisiz bir şekilde fm radyo dinlemek ve müzik keyfinizin doruklarına çıkmak istiyorsanız hemen web sitemizi ziyaret edebileceğinizi belirtmek isteriz. Aynı zamanda tüm parça isteklerinizi de sitemizin ana sayfasında yer alan istek formunu doldurarak tarafımıza gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Canlı Tiryaki FM dinleyenlerin sayısının her geçen gün daha da arttığını belirtmek isteriz. Eğer sizde online olarak ülkenin dört bir yanında en yaygın şekilde tercih edilen radyomuza reklam vermek istiyorsanız, son derece doğru bir hamle ve adım atmış olacağınızı belirtmek isteriz.

Tiryaki FM dinle seçeneğini kullanan binlere firmanızın reklam, kampanya ve duyurularını ulaştırmak istiyorsanız iletişim bölümümüzden yetkili arkadaşlarımız ile iletişime geçebileceğinizi de belirtmek isteriz. Tüm okurlarımıza ve dinleyicilerimize bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve başarılar ile dolu nice günler temenni ederiz.

Tiryaki FM CANLI YAYIN

iryaki_fm

Tiryaki FM Dinle

Frekans Bilgileri
101.4 frekansı ile radyo Tiryaki FM Konya merkezli canlı yayınlarını sürdürmektedir.

tiryaki fm

İletişim Bilgileri
Reklam Hattı : 0 332 238 86 55
İstek Hattı : 0 332 238 86 56
Reklam Direk Ulaşım Adresi : Cihan Hakkı İncedayı Mh : 0 505 439 95 25
Muhammet Barış SÜTCÜ : 0 555 200 66 03

Check Also

Hasret FM

Samsun 96.0 frekansı ile halkın her kesimine hitap edebilecek yayın akışı olan Hasret FM, yıllardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir