Türk Rap FM

TÜRK RAP FM, Türkiye’nin en çok dinlenen tek rap radyosu olarak dinleyicilerinin ne istediklerini çok iyi bilmekte ve yollarına dinleyici temsilcilerinin yönlendirmesi ile devam etmektedirler. Radyo 7/24 Türkçe Rap Radyosu adı ile HAKAN ALTUNTAŞ ve arkadaşlarının yardımı ile 2010 Aralık ayında tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile yayın hayatına başlamıştır. O günden günümüze kadar çizgisinden hiç çıkmadan radyo dinleyici kitlesini her geçen gün geliştirmeyi amaçlamışlar ve bu doğrultuda hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden yayınlarını sürdürmüşlerdir.

TÜRK RAP FM, özellikle hareketli müziği bünyesinde bulunduran ve gençlerin rap müziğine olan tutkusuna bir cevap olarak her daim yanlarında olduklarını hissettirmişlerdir. Günümüzün hit parçalarını yayınlarında yapmış olduğu programlarda dinleyicilerine ulaştıran radyo büyük bir kitle tarafından keyifle dinlenmektedir. İnternet bağlantısı olan yerlerde bilgisayarınızdan da kolayca dinleyebileceğiniz radyo her zaman sizin sesiniz olmaya devam edecektir. Türkiye de birçok rap radyosu vardı fakat en çok dinlenen rap radyo olma özelliğine sahip olan radyo alanında öncü niteliktedir. Evlerinizden, iş yerlerinizde bilgisayarınızdan dinleyebileceğiniz radyo sayesinde istediğiniz mesajı ve yorumu bırakabilir ve sevdiğiniz kişilere şarkı hediye etme imkânı bulabilirsiniz. Özellikle rap müziğinin gelişen konularını, haberlerini, en son çıkan hit parçaları bu radyo sayesinde öğrenebilirsiniz. Türk Rap Fm yayınlarında en iyi rap gruplarını da programlarında konuk eden radyo özellikle rap dinleyici kitlesinin gönlünü fethetmiş gruplar hakkında her şeyi bu radyoyu dinleyerek öğrenebilirler. Canlı bağlantılar ile de programa katılma şansını da yakalayabilirler.

TÜRK RAP FM Türkiye’ de en çok rap müziğin çaldığı ve dinlenen radyo olma özelliğini ilk önce siz özel dinleyicilerine daha sonra çizgisinden hiçbir zaman çıkmamasına bağlamaktadır. Son yıllarda tüm radyolar değişikliğe giderken Türk RAP Radyo her daim olduğu gibi kalitesinden ödün vermemiştir.

Türk Rap FM CANLI YAYIN

urk_rap_fm

Türk Rap FM Dinle

Frekans Bilgileri
Türk Rap FM bir internet radyosudur ve sadece internet üzerinden canlı dinlenebilmektedir. Türk Rap FM dinlemek için sayfamızı sıkça ziyaret edebilir, Türk Rap FM flash player ile Turkish rap dinleyin. Türk Rap FM frekanslı bir yayına geçtiğinde frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Hakan Altuntaş ([email protected])
Alican Karagöz ([email protected])
Özkan Yılmaz ([email protected])
Aykut Zebek ([email protected])

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir