Yön Radyo

İstanbul yayın merkezli olan ve FM bandı Yön Radyo 96.6 frekansından yayın yapan radyomuz sizlere halk müziğinin günümüz ve geçmişe dair bütün parçalarını kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde sunmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Başta Marmara bölgesi olmak üzere internet üzerinden de tüm ülke ve dünya genelinde yayın hayatına devam eden bir radyo olduğumuzu belirtmek isteriz. Çocuk programları, sohbet programları, türkü çeşidine ağırlık veren programlarımız ile Yön Radyo vazgeçilmez bir durak olmayı başarmıştır. En çok dinlenilen radyo frekansları arasında yerini alan ve her geçen gün daha da sağlamlaştıran radyomuz, doğru Türkçe kullanımını da kendine ilke edinmiştir.

Radyomuzda türkülerin apayrı bir yeri vardır. Bildiğiniz gibi her yaştan ve kesimden insan türkü dinlemeyi çok sevmektedir. Bu sebeple sizlere dijital platformdan Yön FM dinle alternatifini sunabilmek için internet sitemizin hizmet sunduğunu belirtmek isteriz. Canlı Yön Radyo dinlemek ve türkü diyarına kapıları sonuna kadar açmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bizi tercih etmenizin yeterli olacağını belirtmek isteriz.

Kaliteli, seviyeli ve elit bir yayın anlayışına sahip radyomuz şu an için bölgesel yayın hakkı olan bir kuruluş olsa da kısa sürede ulusal yayın yapabilmek içinde tüm başvurularını tamamlamış bulunmaktadır. Sizde bizi tercih edin ve sitemizi ziyaret edin tüm müzik haberlerinden ve güncel gelişen olaylardan da anında haberdar olmayı başarın. Tüm dinleyicilerimize sağlıklı ve mutlu haftalar dileriz..

Yön Radyo CANLI YAYIN

yon_radyo

Yön Radyo Dinle

Frekans Bilgileri
Uydu Yayını
Uydu : Türksat 3A – 42.0°E-Doğu
Frekans : 12130
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Polarizasyon : Vertical-Dikey
Radyo Yön FM 96.6 frekansı ile karasal yayınını sürdürmektedir.

İletişim Bilgileri
Piyalepaşa Mahallesi Osmanoğlu Sokak No:7/10 34440 Beyoğlu / İstanbul /Türkiye
Telefon : +90 212 253 36 36 Faks: +90 212 253 00 30
E-posta : [email protected]

Check Also

Mamaş FM

Erdem Eraslan tarafından kurulmuş ve Almanya’da host edilip geniş arşive sahip Türk gurbetçi radyolarından biridir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir